Jump to content

Ziebart Ses Yalıtımı Yaptırdım

blackicx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet arkadaşlar, arabayı 40.000 km 'den sonra artık içeri çok ses almasından, araba içi konsollar ve bagaj bölümünden gelen yüksek çatırtı sesleri ve ön takımları parçaladıktan sonra tekrar orjinale dönüşleri yaptırdım ve şu anda lastik ebatı yaylar amortisör vs geri dönüşüm oldu, sonucunda yumuşak direksiyon ve direksiyon titremesinde normala döndü ben ne sürmüşüm dedim kendi kendime :)

Bugün de ziebart'a giderek alt yalıtım yaptırdım 520 TL'ye. 1 Ay içinde sesin kesileceğini bildirdiler bana. 1 Ay sonra nasıl bir sesle karşılaşacağımı sesin ne kadar azaldığını bildireceğim size burada. Tabi gitmeden önce internetten araştırma yaptım, çok şikayet var, memnuiyetsizlik var, gerçi benim gittiğim bayide gerçekten alışmaları beğendim. Hayırlısı göreceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir şey sormak istiyorum... acaba belli hızlarda araç içerisinde ses desibelini ölçtüler mi? bir ay sonra kesilecek demişler o gün geldiğinde alıp sizi bak kardeşim arabayı getirdiğinde şu kadar desibel ses alıyordu içeriye, işte uygulamamızı yaptık şu kadara düştü diyecekler mi? onunda çakallığı yapılabilir lafım yok. bence 520 lira iyi bir rakam ve karşılığını alamazsam üzülürüm şahsen.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer verim alabilirseniz, ses tesisatının bas gürültüsünde tınlama tıkırtı duymassanız (bu benm için yoldan daha önemli) 520TL oldukça iyi bir fiyat, dediği gibi aradaki farkı nasıl anlayabiliriz bu da war

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir şey sormak istiyorum... acaba belli hızlarda araç içerisinde ses desibelini ölçtüler mi? bir ay sonra kesilecek demişler o gün geldiğinde alıp sizi bak kardeşim arabayı getirdiğinde şu kadar desibel ses alıyordu içeriye, işte uygulamamızı yaptık şu kadara düştü diyecekler mi? onunda çakallığı yapılabilir lafım yok. bence 520 lira iyi bir rakam ve karşılığını alamazsam üzülürüm şahsen.

Hayır ölçüm olmadı tabiki de, zaten bunun için soğuk asfalt gerekmekte, istanbul içinde olmadığı için pek anlaşılmadı, haftaya 1000 km yol yapacağım bakalım gerçekten sesi kesebilecek mi.

Eğer verim alabilirseniz, ses tesisatının bas gürültüsünde tınlama tıkırtı duymassanız (bu benm için yoldan daha önemli) 520TL oldukça iyi bir fiyat, dediği gibi aradaki farkı nasıl anlayabiliriz bu da war

Sadece aracın altına ve çamurluk içlerine yapılıyor bu uygulama, müzikte veya normal şartlarda arabanın içinde oluşan tıkırtıların engelleneceğini zannetmiyorum. Yani bu soğuk asfaltta tekerleğin çakıllara sürtünmesiyle oluşan sesleri engelliyor tahminimce.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

150 tl ye yaptırdığım boya parlatma uygulaması ziebartta yaptırdığımdan bin kat daha güzeldi.bir daha zibartın kapısının önünden geçmem.boya koruması buysa senin yaptırdığın yalıtım nasıldır tahmin ediyorum.isimden başka bişey yok ziebartta...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...