Jump to content

RX-8 Burnout Bodykit 1 günde teslim!

fullybuiltmiata

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar selam...

Ürün modeli: Burnout Kd full bodykit ( yurtdışından ithal ) ( ön,arka,yan marşpiyeller)

Malzeme: Frp.

Teslim süresi: 1 iş günü. (istanbul içi aynı gün teslimat!)

Ürün durumu: Sıfır.

Ödeme: istanbul  içi kapıda ödeme imkanı!

Fiyat: lütfen sorunuz.

Detaylı bilgi için: juniquebodykits@gmail.com

fotoğraflar:

fullburont.jpg

[img width=580 height=386]http://img442.imageshack.us/img442/1797/fullburnoutkit.jpg

http://img340.imageshack.us/img340/7691/fullburnout.jpg

[img width=580 height=385]http://img529.imageshack.us/img529/3710/rx813.jpg

[img width=580 height=385]http://img291.imageshack.us/img291/3669/rx8burnout.jpg

[img width=580 height=386]http://img541.imageshack.us/img541/1290/rx85a.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

belki biraz ağır olacak ama ben bu arkadaşların ne bir firma nede bir satıcı olduğuna inanmıyorum.bodykit almak istediğimi söyleyip tel numarası istedim veremediler.sadece maille sipariş alıyorlarmış.neyin ne olduğu belli değil. tamam istiyorum rakamıda kabul ediyorum.ama nerde body kit yok!!. amaç talep yoklaması bence.ve cok yanlış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

herkesin kendine göre bir çalışma sistemi + kişisel kararları vardır...

Telefon numaramızı zaten ciddi alıcılara veriyoruz.

bize facebook üzerinden göndermiş olduğun ilk mesaj > kardeşşş telf var mı?

nasıl bir mesaj bu? nasıl bir cevap vermeliyiz?Yada bize günde kaç tane ciddi olmayan mesaj geldiği hakkında bir bilgin var mı?

örnek vermem gerekirse: bunlar gerçek mi?, 200 milyon veririm işine gelirse satarsın, vs.. vs...

eğer bize açık açık " iyi günler bodykit modelleri hakkında yardım almak istiyorum,sipariş vermeyi düşünüyorum,ve benzeri şeyler yazsaydın sana yardımcı olurduk.

şartlarımız belli.. fiyatlarımız belli! almak istersen maille sipariş verirsin numaranı bırakırsın biz seni ararız.

ürününü yollarız ürünün eline gelincede paranı ödersin!

yada başka insanlara iftira atmadan önce,gerçek bir araştırma yaparsın!

sitemizde belirmiş olduğumuz tüm bodykit modelleri depomuzda saklanmaktadır. zaten sipariş üzerine çalışacak gibi olsak

+istanbul içi aynı gün teslimat diye yazmazdık oraya!

eğer senin amacın gerçekten bodykit satın almaksa,istanbul bahçeşehir bölgesine gel ,tamponları elden teslim edelim.

böylelikle bize iftira atma şansın kalmaz

Yaptığın şeyin çok yanlış ve saygısız olduğunu düşünmekteyim...

insanları karalamak,iftira atmak keşke bu kadar kolay olmasaydı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şuan elimizde sadece rx-8,s2000 ve mx-5 için ürünler bulunmakta... yakın bir süre içerisinde istanbul/maslak bölgesinde showroom açmayı planlıyoruz,açılıştan sonra diğer otomobil modelleri içinde ürünler getireceğiz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim işyerimde kocaman bir totem var ve üzerinde telefon numaralarımız var bi çekincemiz yok Allaha şükür. alıcı veya alıcı olmayan herkesle ilgileniyoruz çünkü müşteri velinimettir.ayırt etmiyoruz yani. ben alışveriş yaparken karşımdakinin karakterine çok önem veririm.para ikinci sınıfta ki !!!! zaten senin sattığın veya satıyorum diye İDDİA ettiğin ürünleri alıcak olanlarda parayı birazdaha ikinci planda düşünecek olanlardır.sen diosunki telefonda soru sormayın alan maille sipariş geçsin.bende diyorumki badava versen bana uymaz kardeş.Allah çarşına pazar versin.

son olarakta bir kişi senden body kit aldığını söylesin veya senin elinde body kit oldunu ispatla üyeliğimi sileceğim arkadaş.insanlar ahmak değil bukadar büyük konuşuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mert bey neden bu şekilde davrandığınızı anlamış değilim... müşteri ayırt etmiyoruz. Sadece showroomumuz açılana kadar elimizdeki ürünleri mail yoluyla satma kararı aldık. zaten mail yoluyla sipariş verseydiniz biz sizi telefonla arardık... Biraz abartıyorsunuz bence...

kanis.jpg

( mazda rx-8 autobahn ön tampon)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mrtkn16 selam ben Batu RX. 5 senedir NA MX5 sahibiyim.

rx8 aldım şimdi

fullybuiltmiata (Junique)'in resimlerde göstermiş olduğu Burnout body kitini aldım.

efsane

in your face.

hadi üyeliğini sil  :2funny::clap:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba 2008 mx-5 merak ettim. Bi mx5 fanatiği olarak bir konu açıp resimler ve detayları paylaşsanız çok memnun olurum. Bu arada Tr de mazdaya yoğunlaşan mağazalar yok. Ne varsa honda da var :) Tebrik ederim emeğiniz için.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba 2008 mx-5 merak ettim. Bi mx5 fanatiği olarak bir konu açıp resimler ve detayları paylaşsanız çok memnun olurum. Bu arada Tr de mazdaya yoğunlaşan mağazalar yok. Ne varsa honda da var :) Tebrik ederim emeğiniz için.

ilgin için teşekkürler, başlık açmadan önce bir kaç fotoğraf daha çekmem lazım ... umarım en yakın sürede hallederim =)

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...