Jump to content

Mazda 323 1.6 Hb alınacak :)

OmEr

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 323 1.6 Hb arıyorum ,öncelikli tercihim kırmızı yada beyaz olması ,temiz bi araç almak istiyorum 7 bin lira civarı limitim var, ağır masrafı yada büyük kazası olmaması tabiki tercihimiz. Yarın  şu araca inşallah bakmaya  gitcem  değerli fikirlerinizi almak isterim, saygılar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-323-mazda-323-hb-29253005/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar 323 1.6 Hb arıyorum ,öncelikli tercihim kırmızı yada beyaz olması ,temiz bi araç almak istiyorum 7 bin lira civarı limitim var, ağır masrafı yada büyük kazası olmaması tabiki tercihimiz. Yarın  şu araca inşallah bakmaya  gitcem  değerli fikirlerinizi almak isterim, saygılar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-323-mazda-323-hb-29253005/detay

Onu bırak abi şunu al orjinal 32.000 km (inanamıyorum nasıl olur?)  :clap: :clap:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-323-inanilmaz-ama-gercek/detay?keyword=inanılmaz%20ama%20gerçek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

serkan abi iyi diyonda 10bin TL olduktan sonra ben lantis alırım şahsen, yada bekler üstüne 3 daha koyar nissan s13 alırım :D hihihi :D

Oda bir seçenek tabi fakat 13 liraya alacağın bir nissan s13'e bir 10 lira masraf edersin herhalde  ;)

Ayrıyeten böyle bir aracada 10 bin lira kanaatimce gözü kapalı verilir üzerindeki parçalar bile fabrikasyon..

Sahibinden.com'u geziyorumda insanlar ceset'e dönmüş 323 lere bile 8 9 istiyorlar.

Bu arada bende afiş olucam yakında..Canım sıkıldı ilan koydum öylesine akşama kadar mesajlarla boğuşuyorum. :tey:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-323-mazda-323-hb-1-6-16v-bg-b6/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk mesajımdaki  kırmızı 323 satıldı yetişemedim  :( Kısmet değilmiş demek.

vallahi 2-3 hafta kadar beklerseniz kendi aracımı verebilirim

Teklifiniz çin teşekkür ederim ancak aracınızı biraz dalgalı gördüm tabi resimde o şekilde görünüyor belki gölge yansıması filandır.Ayrıyeten plaka ve muayeneyle uğraşmam gerekecek, yinede istanbula gelirseniz aracınızı görmek isterim.

Çok güzel araç imakanımız olsada alsak .Bütçemiz 7 bin  :krrsz:

Demek bu araç sizin bende sizi arayacaktım 7 bine bırakmanız için  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Döküntü Mercedes w123 lere dahi pazarda 9 istiyorlar tabi satamıyorlar , ben  altı liraya sattım .Yani pazarda fiyatlar uçmuş gitmiş, geneli yerse mantığında fiyatları yüksek koyuyor.  :sopa:  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk mesajımdaki  kırmızı 323 satıldı yetişemedim  :( Kısmet değilmiş demek.

Çok güzel araç imakanımız olsada alsak .Bütçemiz 7 bin  :krrsz:

Demek bu araç sizin bende sizi arayacaktım 7 bine bırakmanız için  :D

7 Binliraya bırakırım sana ama sadece motorunu  :geyik: :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

6-7 iyi bir rakam 323hbler için. Biraz daha zorlayabilirseniz 9 gibi lantis, 323 sedan 96-98 kasalardan bulabilirsiniz. Özel bir bağımız yoksa bu araçlar daha iyi durur, daha iyi yol tutar, daha konforludur...

Haklısınız lantislerde çok güzel ama  Lantis alsam vergisi yüksek ve kasko yapmak gerekecek , yani  en az  1500 lira daha bana masrafı olacak . 91 model 323 ün vergiside düşük olur kasko yapmasamda çokta dert olmaz açıkçası. Yinede aklımın bi köşesinde bu fikrinizi tutarım teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu sözünü de artık geri alırsın Serkan. Baksana 32 binde arabayı sen kendin bulmuşsun :D:tey:

Harbiden mustafa abi fena madara olduk sözümü geri alıyorum saygılar  :tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8,5 klimalı çok iyi bir fiyat ama bakıyorumda düzgün lantislerde fiyatlar on lira civarinda oynuyor, yinede aracı görmek isterim gerçi ben sahibinden.com daki bütün ilanlara baktım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu lantis soldan baya islem görmüş gibi ,yapan ustada pek becerikli değilmiş, telefonda 8,5 diyen canlı paraya 8 de der ama ben sanayidekilerle artık akraba olmak istemedigim için 7 liraya karbüratörlü temiz bi 323 ü tercih ederim. Tabi dediğiniz gibi temizini bulmak zor. Serkan beyin zaten satmaya niyeti olmadığı için yirmi yazmış, kendisininde dediği gibi 32 binde boyasiz  323hb 10 liraya satılıyorsa demek TR nin en temizi 10 liradan fazla etmez :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...