Jump to content

RX-8 için KN CAI

mozhan79
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ben de varım demek gerekiyor. ankaraya da yeni geldim. bu arada KN CAİ takıldı serviste... on numara arkadaşlar... ses bitiriyor. performans ise arttı veya azaldı diyemeyeceğim. ölçmedim çünkü... düşünenlere şiddetle tavsiye ederim... sormadan söyliyim yakıt makıt aynı ... artmadı yani....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• mozhan79

13

• Onur7

10

• Kiper Ayıran

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

@ mozhan: ankarada nerde taktırdın (eğer burda taktırdın ise). bu ara KN CAİ demişin, o Short ram dimi?

short ram değil CAİ... daha önceki mesajlarda da yazdım diye hatırlıyorum. bursada serviste taktırdım. ses anlatılmaz, duymanız gerek...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 video koyar bizimle paylasırsan cok sevinirim cunku hks ile kn arasında gidip geliyordum hep birde snn aractan dinleriz ayrıca senn catbackler orjinal orjinal degil mi ?

aracın herşeyi orjinal. sadece filtre değiştim. canlı duyulması apayrı, izlediğimle bir değil... ama yinede koyarım video sonra...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

video ile canlı dinleme arasında cok fark var degil mi ? bnde bana oyle geliyor sanırıdım  :nea:

aynen kardeş... dereboyunda gazlamak isterdim veya lemar yolunda... gaza yüklendikçe ses daha da fazlalaşıyor ve daha da fazla gaza basasın geliyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen kardeş... dereboyunda gazlamak isterdim veya lemar yolunda... gaza yüklendikçe ses daha da fazlalaşıyor ve daha da fazla gaza basasın geliyor...

sanırım kıbrısda bulundun bilgilisin derboyu, lemar falan :) bnde 2 marka arasında kaldım k&n ve hks ama videolarda tam anlayamıyorum canlı olarak cok daha farklı bir sesleri oldugunu dusunuyorum canlı olarak da dimleyemedigimden karar veremedim sen k&n mukemmel oneririm diyorsun o zmn..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Air duct yok ise ondan alın k&n typhoon 2 rx-8 için biçilmiş kaftan arkadaşlar air duct dediğim olayda bu s2k'larda mugen hava girişi gibi ona benzer bir kanal ızgaranın altında temiz soğuk hava girişi için tam filtrenin ağzına ayarlanıyor,yoksa tavsiye ederim.

4896191397a3383457c3b.jpg

[img width=580 height=387]http://img138.imageshack.us/img138/6880/4896192173c0afda819fb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

Teknik konulari baska bir baslikta tartisalim demistim ama etkili olmamis, baslikla alakali olmayan mesajlar silinecek bilginiz olsun.

Adminim silmeden taşısak çok yararlı olur  :) başka konu açınca rx-8 sahipleri yok oluyor bende bulmuşken paylaşım yapayım dedim  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapıcaz bsyler berkcm dert etme orasını yalnız arkadas video cekmem diyor ama lafazanlıktan da geri durmuyor :boks:

yaw aslında bakma orti bnm de tek derdim su coilover olayı onu da cozersem derdim olmayacak ancak hafif sekmeler yasıyorum onlarda gidisde biraz biraz hız kaybetmeme neden olmuyor degil ucuz bir coiloverle idare etmekte istemiyorum cunku ilerde sorun yasarım die dusunuyorum ancak istediklerim de baya pahalı spor sustayla da olmuyor malesef şu sekme olayını halletmem gerek ama dur bakalım.. yaw sen bir ara gel buralara gelmek istiyordun :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ThUnDeRbErK

yapıcaz bsyler berkcm dert etme orasını yalnız arkadas video cekmem diyor ama lafazanlıktan da geri durmuyor :boks:

yaw aslında bakma orti bnm de tek derdim su coilover olayı onu da cozersem derdim olmayacak ancak hafif sekmeler yasıyorum onlarda gidisde biraz biraz hız kaybetmeme neden olmuyor degil ucuz bir coiloverle idare etmekte istemiyorum cunku ilerde sorun yasarım die dusunuyorum ancak istediklerim de baya pahalı spor sustayla da olmuyor malesef şu sekme olayını halletmem gerek ama dur bakalım.. yaw sen bir ara gel buralara gelmek istiyordun :tey:

İnşallah cözersin bak coilover'ı ileriki süreçte al tein s-tech bunu rx-8 sahipleri en çok tercih ediyor,derdine bir süre derman olur yay tak coiloverı sonra al,inş gelcem ilerleyen zamanlarda kısmet olursa  :) sekme olayını yay'la cözeblirsin tein s-tech araştır rx-8'ler için coil kadar işlev görebiliyor biraz araştır orti ayrıca video'yuda bekliyoruz  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İnşallah cözersin bak coilover'ı ileriki süreçte al tein s-tech bunu rx-8 sahipleri en çok tercih ediyor,derdine bir süre derman olur yay tak coiloverı sonra al,inş gelcem ilerleyen zamanlarda kısmet olursa  :) sekme olayını yay'la cözeblirsin tein s-tech araştır rx-8'ler için coil kadar işlev görebiliyor biraz araştır orti ayrıca video'yuda bekliyoruz  :D

artık bakıcaz bir hal caresine de bnm videodan daha onemli sizin coolfearle kalkma olayı ne oldu hani kasa 1 kasa 2 durumları :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

onur gecen kıbrıstaydım senin aracın renginede mavi sanırım gordum arkada metal renkli bir spoilermı vardı?

kardes gecen geldiginde girneye gelecektim hatta numaranıda verdin ancak o donem yag sorununu halledemedigimden gelemedim fakat sıkca geliyorum dedin geldigin de yine haber edersen bu kez gelirim  ;) bahsettigin arac bnm deildi :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

sanırım kıbrısda bulundun bilgilisin derboyu, lemar falan :) bnde 2 marka arasında kaldım k&n ve hks ama videolarda tam anlayamıyorum canlı olarak cok daha farklı bir sesleri oldugunu dusunuyorum canlı olarak da dimleyemedigimden karar veremedim sen k&n mukemmel oneririm diyorsun o zmn..

evet aynen. çoğu kimse egzost filan zannediyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Gerçekten başarılı ve yerinde bi karar olmuş.

Karakter olarak rx-8 in güzel bi filtre sesi var.Zatem K&n rx-8 için kit yapınca almamakta olmaz.

Mutlaka edinmeliyim piyasada AEM var senin de sölediğin gibi Birlas sağolsun bir kiti getirmekten aciz

kutu içlerini yığmıştır.Her araba için satıyodur kafasına göre :kafa:

Ahh ahh eskiden bölemiydi Laser le gelirken Türkiye'ye

Bu filtreyi temin etmek için ne yapmam gerektiğini gerçekten bilmiyorum artık yurtdışından gelenlerden filtre isteyemiyorumki  :) eğer bana bu konuda fikir verebilirseniz çok sevinirim  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...