Jump to content

Kırmızı Mazda3'de Krom Kapı Kolları

Guest aZOOM
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Eskı arabam kırmızı mazda3 ıdı sattım krom kapı kollarını görmen ıcın resım koydum

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bencede.._krom işi mazda3 e jant dısında gitmiyor, ki orda da arabanın rengi önemli bence sadece siyaha ve kırmızıya yakısıyor ama tabi jantın modeli de cok önemli, her krom jant acmıyor arabayı_krom kapı koluna gelince dedgigim gibi mazda3 e yakısmıyor, her türlü bu sınıfta bi arac için sırıtıyor_ayrıca cok fazla krom kullnılan bi arac gördüğümde bana kokoş hissi veriyor :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Asalet daha yeni gördüm bu konuyu :-\ Çok beğenmiştim ben senin kapı kollarını gördüğümde zaten.. Sen bir iyileş gel de, gerisi önemli değil..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 5 yıl sonra ...

krom kapı kolu yapan var mı forumda resim paylaşabilir mi?

ve krom kapı kolunu nereden yada kimden temin edebiliriz yada montaj ettirebiliriz ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

krom kapı kolu yapan var mı forumda resim paylaşabilir mi?

ve krom kapı kolunu nereden yada kimden temin edebiliriz yada montaj ettirebiliriz ?

Tebrikler Bülent, yılın hortlatmasını yaptın. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tebrikler Bülent, yılın hortlatmasını yaptın. :D

:) Sağol abi..çiçeklere gerek yok alkışlar yeter  :2funny:

Bakalım cevap verecek olan var mı ? Yoksa hala bırakıldığı gibi mi herkes.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok sağol abi iyi bir bilgilendirme oldu benim açımdan. Yalnız ilgili konu kilitli galiba bir şey soracaktım buraya sorsam cevap veren olur galiba. Krom kapı çitalarını kendiniz çift taraflı bantla 5 dk da halledebilirsiniz demiş Okan Bey. Yalnız krom kapı kollarıyla ilgili bilgi verilmemiş. Acaba onu da basit bir şekilde kendimiz uygulayabilir miyiz. Uygulayabilirmiyizden kasıt şu; elbette uygularız ama ne kadar sağlıklı olur.

Aracım görüldüğü gibi beyaz renk ve İlhan abi bir mesajında beyaz renkteki araca bile çok güzel yakışmış demiş içime su serpti doğrusu. Uygulayan var mı forumda, varsa fotoğraf paylaşıldı mı acaba?

Muhtemel maliyette değişiklik var mı acaba (+/-) ? Okan Bey yaklaşık 500 tl demiş.

Bir de sis farlarının çevresine uygulayabileceğimiz krom var mı? çamurluktaki sinyal lambası çevresine ve depo kapağına uygulanacak krom çerçeveyi de merak ediyorum.

Bunları direk Okan Bey e sormayı düşündüm yalnız öncesinde forumda uygulayan ya da bilgisi olan var mıdır diye yazdım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...