Jump to content

Şahsuvaroğlu Mazda'yı Kapamış

mr.woox
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

haftasonu  şahsuvaroğlunda kardeşimin mazda2'ye park sensörü taktırdık. bu hafta sonu da kendim için randevu alacakken telefonda öğrendim ki cem bey işten ayrılmış. Konuştuğum kişi mazda satış ve servisini kapattıklarını söyledi, çok şaşırdım..

güneşli den geçerken de sanki yenibosna bayraktar'ın mazda araçlarını kaldırdığını görmüştüm. Mazda tabelasını da görememiştim. Ben yanlış gördüm diye düşünmüştüm, aramadım ama sanırım orası da kapatmış.

neler oluyor mazda da? haberi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şahsuvaroğlu komple kapatmış..

kapanıcak diye zaten bundan 2 hafta önce söylemişlerdi forumda

şaşırmana gerek yok  :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haberim yoktu  :o

geçen hafta gittiğimde de, cem sonraki hafta istersen randevu al gel deyince. e haliyle durumu duyunca şaşırganlık katsayım iyice arttı tabi  ;D

kapanıcak diye zaten bundan 2 hafta önce söylemişlerdi forumda

şaşırmana gerek yok  :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cebinden aradım ama ulaşamadım.

bilgi için sağol.

Arkadaslar, Sahsuvaroglu bir ay daha devam edecek. 1 Ekim itibari ile kapanacak diye biliyorum ben, Cem de EVO ya gecti servis muduru olarak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaslar, Sahsuvaroglu bir ay daha devam edecek. 1 Ekim itibari ile kapanacak diye biliyorum ben, Cem de EVO ya gecti servis muduru olarak

sabahattin ne oldu Evo'da...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

EVO dan gelen açıklama ;

Daha önce Merser’de servis müdürlüğü yapmış ve kariyerine Şahsuvaroğlu Mazda’da servis müdürü olarak devam etmiş olan Cem Canbolat,  EVO Mazda ekibimize servis müdürü olarak 1 Eylül 2010 itibarı ile katılmıştır. Engin bilgi ve tecrübesi ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkarmak için EVO Mazda ekibimizde çalışacaktır.

Şu an EVO Mazda servis müdürü olarak görev yapan Sabahattin Uzunurgancı arkadaşımız çalışma hayatına EVO bünyesinde başladığımız yeni projelerde yönetici olarak devam edecektir.

Halit Çetin Akın

Evo Otomobilcilik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Mazda Marka Müdürü

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

dun sahsuvaroglunu bende aradım kapattık dedıler, hem eve yakındı hemde cem beyın ılgı alakası sebebiyle memnundum, sımdı nasıl ulasırım derken, burada gordum ıyı oldu, dun ufak bır kaza yaptım güvenilir servis düşünüyordum yaptırmak için bu iyi oldu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...