Jump to content

Satılık !!! Mazda 3 Dynamic AT 2005 Model Sedefli Kırmızı 27.000 km.

UFUTE

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda 3, Dynamic, 27.000 km. Tiptronik Vites (At), Siyah Stop, Sustalı Anahtar, Sedefli Kırmızı Renkte olan sevgili Guzu mu Ev alacağım için satmaya karar verdim. Tüm bakımları aracı aldığım Merbil de yapılmıştır. İsteyen Merbil den sordurabilir. Aracımın Fenni muayenesi ve Egzost muayenesi; Haziran 2010 da yapılmış olup, Haziran 2012 ye kadar muayene yapılması gerekmemektedir. Tüm Motorlu taşıtlar Vergileri (Bandrol) süresinde direkt olarak nakil vasıtaları vergi dairesine ödenmiş olup vergi borcu da bulunmamaktadır. Fiyatı 29.500.-Tl. dir. İlgilenen olursa bana Cep: 0535 819 72 80 numaradan yada İş: 0212 339 90 55 (direkt) yada ufute@hotmail.com , ufuk.temizkan@ykleasing.com.tr iletişim adreslerimden ulaşabilir.

post-1548-141695281961_thumb.jpg

post-1548-141695281968_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler, Resimlerin boyutunu epeyce küçülttüğümden çok net değil. Yakından görünüşü çok daha iyi. Araç zaten km. den de anlaşılacağı üzere pek fazla kullanılmadı. Çoğunlukla eşimin arabası ile gezdiğimizden fazla km. yapmadım. Aracı alacak kişi uzun bir süre masrafsız kullanır. :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okko İlgine teşekkürler. satılık ilanımda da belirttiğim gibi ev alacağımdan satma kararı almıştım. Ciddi alıcı olursa pazarlık da yapılabilir tabii.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

tam aradığım araç

hem kırmızı hem düşük kilometre

ne yazık ki fiyat benim için oldukça yüksek

inşallah gönlüne göre alıcı bulursun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. İnşallah senin de en kısa sürede bir Mazada 3 ün olur. İnternetten araştırırsan km. si 80.000 altında uygun fiyata Mazda 3 bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence  fiyat normal  1000. 2000 fazla  verip temizini almak daha mantıklı  benim aracımda 42000 kmde  aynı  renk  ve  özelliklerde  26500 nakit  verdiler  fakat kıyamadım satmaya

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...