Jump to content

Arkadaşlar bu lantis alınır mı?

Guest ozkan827

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Selam arkadaşlar ilandaki lantise bir bakın alınır mı? size temiz gözüküyor mu? bana sorun cıkarabilicek nelerini soruyum? cevaplarınız için şimdiden sağolun

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-lantis-sinifinin-dolusu-donanim-farki-isteyenlere/detay

Renk takıntınız yoksa bence alınır,Rakam olarak 9,10 000 tl ye alabilirsen iyi olur Bu tabiki 11,12 000 tl Verilmez anlamında değil ...Ederi hakkında diğer lantis kullanıcıları sizinle bilgilerini paylaşırlar diye düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilandaki araç 2 sene önce denizlideydi.sol arkadan küçük darbesi vardı ama en son baktığımda gerçekten temizdi.ondan sonra kaç el değiştirdi bilmiyorum.sağ arka tampondaki çizik hala duruyor.bu aracın kliması düğmeli yani butonludur.kaydırmalı değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

özkanım bak istersen bu araca herşeyi ile ben kefilim http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-lantis-temiz-bakimli-mazda-lantis-kaza-boya-yok-brc-lpg-li-30752639/detay  lantis98 lngli mazdaclup üyemiz barışın arabası çok temiz ve uzun vade sorunsuz binilecek bir  araç  ...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında 97 civiclerin 12 13 binlira istendini  düşündüğümüzde lantisler için 12 000 çok değil fakat piyasa işte .

dün arkadaşım 97 otomatik civic 14000 tlye sattı. Nasıl sattı anlamadım gitti. ARaba belden aşşağı boyalı fakat kazasız darbesiz. Lpg yok. klimalı , çift airbagli

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Düğmeli olanlar eski torpidolarda var yani 96 larda veya 97lerin bir kısmında, bir yanlışınız olmasın? Bu araç makyajlı kasa çünkü

98 modellerin bazılarında düğmeli fakat onlardada sunroof yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Düğmeli olanlar eski torpidolarda var yani 96 larda veya 97lerin bir kısmında, bir yanlışınız olmasın? Bu araç makyajlı kasa çünkü

Makyajlı kasa derken benim bildiğim kadarıyla lantislerde tek kasa var,Yanılıyorsam düzeltin lütfen..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaş makyajlı derken dış görünüm olarak yan aynalar ve armadan bahsetmek istemiştir.dediğin gibi kasa aynı sadece iç dekor farkı var torpido kapı döşemesi vs.gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...