Jump to content

2010 AT Rampa Performans ?

muratizm
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar selamlar ... kısacası mazda 3 AT 2010 impressive almayı düşünüyorum daha doğrusu istiyorum...

Ama kararsızım honda civic AT ile mazda AT arasında kararsızım.Abimde honda civic AT var araç 4 yolcu varken rampa yukarı gerçekten çok rahat tırmanıyor,boğulmuyor..Aynı şekilde mazda 3 AT 2010 nasıl 4 kişi varken rampa yukarı nasıl ? rahatlıkla tırmanıyormu ? boğulma oluyormu motorda ? (Araçla test sürüşü yaptım ama kısa bir mesafe ve dümdüz yol ) Şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bütün özellikleri çözdünüz karar verdiniz ve sadece yokuş ta ki performans kaldı yani!!!

yokuşta ki performans çok kötü 

bursa- yalova arasında ki yolu bilenler bilir hatta araçta sadece ben vardım 2. vitesle çıkmak zorunda kaldım  :geyik:

sevgili kardeşim öpüyorum yanaklarından

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abicim neden alaycı bir tavırla cevapladın anlayamadım doğrusu ... elbette aracın sahibi olmadan herşeyi çözmek bilmek mümkün değil . yinede sağol.gayet başarılı bir şekilde tırmanış yaptığını söylemiş oldun böylelikle. öptüm bende.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abicim neden alaycı bir tavırla cevapladın anlayamadım doğrusu ... elbette aracın sahibi olmadan herşeyi çözmek bilmek mümkün değil . yinede sağol.gayet başarılı bir şekilde tırmanış yaptığını söylemiş oldun böylelikle. öptüm bende.

ellerimden sanırım :dua:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Honda'danpek farklı olduğunu düşünmüyorum.Genel olarak rampada bizim araçlar biraz zayıf.Bende 2006 model var fakat motorlar galiba aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar selamlar ... kısacası mazda 3 AT 2010 impressive almayı düşünüyorum daha doğrusu istiyorum...

Ama kararsızım honda civic AT ile mazda AT arasında kararsızım.Abimde honda civic AT var araç 4 yolcu varken rampa yukarı gerçekten çok rahat tırmanıyor,boğulmuyor..Aynı şekilde mazda 3 AT 2010 nasıl 4 kişi varken rampa yukarı nasıl ? rahatlıkla tırmanıyormu ? boğulma oluyormu motorda ? (Araçla test sürüşü yaptım ama kısa bir mesafe ve dümdüz yol ) Şimdiden teşekkürler...

mazda3 sedan manuelle civic hb at arasındaki fark siyahla beyaz gibi.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

arkadaslar 2011 at mazda 3 ile rampa cıkaaken arac sureklı devırden dusuyor. 20 en fazla 30 km hızla cıkıyor aracım suan 1000 km de aracın yenı olması etkı edermı yoksa herkeste aynı sorunmu var.tesekkurleer

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracımı almadan önce c segmentinden toyota corolla honda civic ve mazda 3 ü kullanma imkanım oldu.izlenimlerimi aktarayım.içlerinde en iyisi bana honda gibi geldi.mazda idare eder ama toyota tam bir facia idi.geçişlerde resmen araç çalkalıyordu.tabii bunlar benim şahsi görüşüm.saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda3 sedan manuelle civic hb at arasındaki fark siyahla beyaz gibi.

Yanından bile geçemez civic AT, sedan manuel impressive'nin.

Rampada devirden düşme olayına gelince maalesef otomatik viteslerin sıkıntısı bu, manuel olmadığı sürece istediğiniz devirle çıkamazsınız rampayı, ben 3 km'lik Gölbaşı-Ankara rampasını 5.viteste 130 km ortalama hızla çıkıyorum çok rahat.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

2004 honda civic otomatik kullanmıştım 3 vites modunda seri giderdi 4 vites de bayıltırdı beni, mazda 3 otomatik 4 vites olmasına karşın canavar gibi çıkıyor rampayı, vites ayarları ile hiç problemim olmadı ve manuel e hiç alma ihtiyacı duymuyorum,  geçen bir rampada kapıştım honda ile otomatik miydi bilmiyorum ama baya bi geri de kaldı, honda 1,8 ishift de kullanıyorum  performans açısından Mazda 3 ün otomatiğini daha çok tavsiye ederim en azından hızlanırken sarsmıyor honda  sarsmasın diye 4 bin devirde manuel vites değiştirip gaz pedalıyla oynuyorum, zor oluyor yani...Mazda 3 derim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...