Jump to content

Mazda 3 arıyorum

sunayyilmaz

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese merhaba

MAZDA 3 1.6 DYNAMIC 2006 almak istiyorum

piyasadaki fiyatlar benim için biraz fazla

70 bin km geçmemiş öncelikli gri - bej - füme olmak üzere temiz bir mazda 3 almak istiyorum ancak fiyatları beni aşıyor makul fiyat düşünen arkadaşlar olabilir düşüncesiyle buraya yazıyorum

benim çıkabileceğim fiyat 22-24 bin tl arasıdır bu fiyatta yazdığım özelliklerde aracı olup satmayı düşünen arkadaşlar buradan yada telefonla iletişime geçebiliriz

tel: 0543 950 81 34

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 101
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

farkındayım istediğim özelliklerde olup ödeyebileceğim fiyat aralığında bulmam zor

inşallah denk gelir yoksa yakında tıpta yeni bir ruh hastalığı literatüre geçebilir (mazda 3 sahibi olamama sendromu)

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

En yakın sürede bulursun umarım.Acil satmak isteyen biri çıkar belki veya 100.000 üzeri bir araç o fiyatlara iner (100.000lik bir mazda diğer markaların 20-30.000ni gibidir)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

En yakın sürede bulursun umarım.Acil satmak isteyen biri çıkar belki veya 100.000 üzeri bir araç o fiyatlara iner (100.000lik bir mazda diğer markaların 20-30.000ni gibidir)

katılıyorum  :clap: mazda da km aranmaz.bir doch motorun ömrü adam gibi bakımları yapılırsa 750.000 rahat aşar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyat konusunda haklısınız yinede 26 bine satan galericiler var bunun onlara gelişi benim aradığım aralıktadır yani galericiyi aradan çıkarıp direk acil satmak isteyenle iletişime geçebilirsek sanırım aradığım aracı alabilirim

eminim bu siteye üye olup benim aradığım aralıkta ve özellikte  aracını galericiye satan olmuştur

bakalım acelem yok ama nekadar erken olursa okadar erken bi yük üzerimden kalkmış olur

bu arada kilometre konusunda haklısınız ancak ben yılda 5-6 bin km yapan biriyim ve 70 bin altı alırsam 4-5 sene kullanıp hala 100 bin altı satabilirim

ne çok boş zamanım varmış paso yazıyom

biri beni durdursun :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

fiyat konusunda haklısınız yinede 26 bine satan galericiler var bunun onlara gelişi benim aradığım aralıktadır yani galericiyi aradan çıkarıp direk acil satmak isteyenle iletişime geçebilirsek sanırım aradığım aracı alabilirim

eminim bu siteye üye olup benim aradığım aralıkta ve özellikte  aracını galericiye satan olmuştur

bakalım acelem yok ama nekadar erken olursa okadar erken bi yük üzerimden kalkmış olur

bu arada kilometre konusunda haklısınız ancak ben yılda 5-6 bin km yapan biriyim ve 70 bin altı alırsam 4-5 sene kullanıp hala 100 bin altı satabilirim

ne çok boş zamanım varmış paso yazıyom

biri beni durdursun :)

2006 model 85.000 kmde titanyum gri sedan lpg 'li olurmu mesela?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

söylediğin aracı sahibinden.com daki mağzanızdan gördüm fiyatı benim için oldukça yüksek benim aradığım fiyat aralığı 22-24 araç güzel görünüyor ancak fiyatı beni aşıyor inşallah başka araçlarda denk geliriz

hayırlı satışlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest architect

Kazasız bir araç bulamazsın o fiyata.Ama belki az hasarlı pert olmamış bir araç bulunur. ma sedefli kırmızı konusunda hiç şansın yok. Kafadan 1000 TL fazla ediyor piyasası.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

söylediğin aracı sahibinden.com daki mağzanızdan gördüm fiyatı benim için oldukça yüksek benim aradığım fiyat aralığı 22-24 araç güzel görünüyor ancak fiyatı beni aşıyor inşallah başka araçlarda denk geliriz

hayırlı satışlar

2004 hb otomatik dynamic olmaz mı?
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2004 hb otomatik dynamic olmaz mı?

2006 sedan düşünüyorum hb bagajını bilmiyorum ama çocuk koltuğu ve çocuk arabası sığması gerekiyor

tabi sedanı tercih etmemin en önemli sebebi daha hoş görünmesi

senin bi yazında okudum 1-2 ay içinde fiyatlar düşer demişsin bunun doğruluk payı varsa ben 1-2 ay beklemeye razıyım yeterki içime sinen bir araç olsun

senin 2006 model 85 bin de ve lpg li olan araç hoşuma gitti onda en son ne yapabilirsin fiyat olarak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2006 sedan düşünüyorum hb bagajını bilmiyorum ama çocuk koltuğu ve çocuk arabası sığması gerekiyor

tabi sedanı tercih etmemin en önemli sebebi daha hoş görünmesi

senin bi yazında okudum 1-2 ay içinde fiyatlar düşer demişsin bunun doğruluk payı varsa ben 1-2 ay beklemeye razıyım yeterki içime sinen bir araç olsun

senin 2006 model 85 bin de ve lpg li olan araç hoşuma gitti onda en son ne yapabilirsin fiyat olarak

genelde hb.araçların bagajı dar olur.ama mazda 3'ün bagajının genişliği beni ve görenleri şaşırttı.sanki sw.gibi geniş.bir değil iki bebek arabası bile alır ve daha yer kalır okadar geniş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu araç bile bu fiyata satılıyosa 2006 modele ne isterler acaba.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-3-triptonik-vites-mazda-3-30620145/detay

bu arabayı merak edip mesaj attım verdiği yanıt şu.

''aracın etek altı dıye tabır ettıgımız yerlerı boyalı durumdadır..arcın klımasında bır kacak mevcud olup tamır edılmesı gereklıdırı .ıc dıs olarak cok guzel detay temızlık yapılması gerklı olup aracın ıkı parca degısısenı mevcudtur.on ıkı camurluk ..kısaca aracın guzel bır detay temızlıge belden asagı tekrardan kaputta dhıl olmak uzere bır boyaya ve klıma ıle ılgılı de tadılata ıhtıyacı buılunmkatadır.

aracı 19500 tl ye kadar pazarlıksız verebılırız.

tekrardan tesekkurler ..''

not:bulundugumuz bolgede mazda yetkılı servısı mevcud ıstedıgınız zaman gelerek araca expertız yaptırabılırzsınız ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu aracı o dedigi fiyata bile satması imkansız ki, adam yazıyor düşen birini bulur muyum diye.

Aracın marka/modelini hiç bilmeyen biri almayı düşünüyorsa gidip aracın kasko rayiç değerine bakacak, yani bu rakam kaskoların size hiçbir zaman vermeyeceği miktar :) Ondan bir iki milyar düşüğüne alırsa piyasası odur bence.

bu araç bile bu fiyata satılıyosa 2006 modele ne isterler acaba.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-3-triptonik-vites-mazda-3-30620145/detay

bu arabayı merak edip mesaj attım verdiği yanıt şu.

''aracın etek altı dıye tabır ettıgımız yerlerı boyalı durumdadır..arcın klımasında bır kacak mevcud olup tamır edılmesı gereklıdırı .ıc dıs olarak cok guzel detay temızlık yapılması gerklı olup aracın ıkı parca degısısenı mevcudtur.on ıkı camurluk ..kısaca aracın guzel bır detay temızlıge belden asagı tekrardan kaputta dhıl olmak uzere bır boyaya ve klıma ıle ılgılı de tadılata ıhtıyacı buılunmkatadır.

aracı 19500 tl ye kadar pazarlıksız verebılırız.

tekrardan tesekkurler ..''

not:bulundugumuz bolgede mazda yetkılı servısı mevcud ıstedıgınız zaman gelerek araca expertız yaptırabılırzsınız ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu aracı o dedigi fiyata bile satması imkansız ki, adam yazıyor düşen birini bulur muyum diye.

Aracın marka/modelini hiç bilmeyen biri almayı düşünüyorsa gidip aracın kasko rayiç değerine bakacak, yani bu rakam kaskoların size hiçbir zaman vermeyeceği miktar :) Ondan bir iki milyar düşüğüne alırsa piyasası odur bence.

bu aracın ön çamurlukları kaputu tamponu değişmiş olup belden aşağısı boyalıdır ve havayastıgı açmıştır bilgilerinize sunulur , arayıp plakasını isteyin sorgulayın
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

içimi kararttınız iyice :)

yahu necip (abi) tam yaşını bilmiyorum o yüzden isim yada abi yi kullanıyorum :)

hiçmi 24 bine 2006 temiz  dynamik mazda almadın belki bana da denk gelir :)

biraz moral verin kandırın beni bende avutayım kendimi :)

ama inat ettim bulacam :)

ne çok güldüm hadi bu cümlenin sonuna da bi güleyim :)))))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...