Jump to content

Yeni Mazda 3 Donanımı...

Guest Taylan Çelik

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest Taylan Çelik

yeni mazda 3'ün avrupa ve diğer bazı ülkeler için üretilen versiyonlarında 2.5 litre motor seçeneği var. hadi ben onu istemiyorum da; i-stop, adaptif far sistemi, bluetooth, navigasyon gibi özelliklerin Türkiye'ye gelen arabalara konmaması beni sinir etti doğrusu >:( tamam o zaman satış fiyatı artacaktı elbette ama eğer 44.000-46.000 gibi fiyatları verdiysek daha fazlasını da böyle bir otomobil için ben verirdim şahsen. ben de istiyorum o özelliklerden :nea:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bi yanlışlık var.avrupada en yüksek 2.3 var diye biliyorum oda zaten mps.2.0 ise çoğunlukta onlarda motor hariç mps donanımına yakın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.5 amerikada... avrupada 1.6 2.0 2.3T

ameriakda 2.0 2.3t 2.5

japonyada 1.5 2.0 2.3 2.5 var...

hıhh.şimdi daha güzel oldu...avrupa ve amerika donanımını hep birbirine karıştırıyoz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bize harbiden çok yükleniyolar. :2funny:

Evet adaş, bize çok yükleniyorlar. Bize iyi davranmaları lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet adaş, bize çok yükleniyorlar. Bize iyi davranmaları lazım.

walla abi sorma.geçenlerdede senin aracın aynısı 93 model beyaz vardı ilanda.2.5 170 ps.çok zor bunları bulmak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok abi.bunu biliyom.geçen sahibinden.de vardı orjinal manuel. beyaz.13000 istiyodu.şimdi kaldırmış favorilerde ekliydi.özelliklerde tam senin istediğin gibi.hız sabitleyici ve sunroff.hee benim dediğimde çift hava yastığıda vardı.93 model

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Taylan Çelik

Ben zaten motordan çok donanım özelliklerine takılmıştım. Ama 2.5 litre motor seçeneğinin Amerika için üretilmiş olduğunu da öğrenmiş oldum böylece. ilginize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
mazdagelirmazdagider

2.5 amerikada... avrupada 1.6 2.0 2.3T

ameriakda 2.0 2.3t 2.5

japonyada 1.5 2.0 2.3 2.5 var...

ya her şeyi geçtimde bana asıl koyan abd de mps 23 bin dolar yani bizim burda 1.6 105 beygir araca verdiğimiz fiyattan daha ucuz, adaletin bu mu dünya  :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...