Jump to content

Silindir kapağı (ALINDI)

ugurince

Tavsiye Edilen Mesajlar

evet iki senedir beceriksiz ustalara söyleyip de bir türlü anlatamadığım konuya geldim ve silindir kapağı çatlak çıktı kapağı açmadık ama artık bu kesin geçen yıl yüzeysel bir çatlak taşlandıktan sonra sorun hallolmuş gibiydi 5-6000 km kullandım ama sorun yine tekrarladı bu yüzden silindir kapak arıyorum araba 91 323 sedan B6 motor önceliğim sıfır olması ama bulabileceğimi pek sanmam çıkma kapak ne kadar güvenilir olur onu da bilmiyorum daha önce böyle bir durum yapan arkadaşlar fikirlerine ihtiyacım var

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

geçen hafta ben aldım üst kapak kilisten geldi 480tl ye aldım 150tl kapakcıya verdim taşlaması duman lastiği falan.kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kendi kapağınızı da yaptırabilirsiniz piyasadaki bir çok kapak revizyonlu. Sıfırı çok pahalı. servisler getirebiliyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kendi kapağınızı da yaptırabilirsiniz piyasadaki bir çok kapak revizyonlu. Sıfırı çok pahalı. servisler getirebiliyor

ben derme çatma işlere güvenemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Piyasadaki ve özellikle büyük şehirlerdeki çıkmacılarda çok iyi durumda olan çıkma kapaklar var en iyisi onlardan almak bana göre. Hem pazarlık şansınız da var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Piyasadaki ve özellikle büyük şehirlerdeki çıkmacılarda çok iyi durumda olan çıkma kapaklar var en iyisi onlardan almak bana göre. Hem pazarlık şansınız da var.

kardeş haklısında ben mazda diye bir markanın varlığından bile haber olunmayan bir yerdeyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

500 tlye kargo onlara ait  kapak 1  yıl garantili artı kapağı tekrar rektefe ettiler subaplar filan taşlandı lastikleri değişti rektefeci masrafıdan da kurtuldum  firma adı onlineyedek parça konyada msn de görüşebiliyosun isterseen çağrı atıyosun onlar seni arıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vay be çok iyiymiş sonra montajı kendiniz bile yapabiliriz :)

normalde rektefe yapmıyorlar sen yaptırıyosun ama siirtten arıyorum dedim birde hemşehrim çıktı tabi benim için en önemli etken bir yıl garanti

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hadi gözünüz aydın o zaman hayırlı uğurlu olsun :)

allah razı olsun inşallah sorun kalmaz

Edit : Amacına ulaştığından konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...