Jump to content

Bayinin son arabası . 2011 model Mazda HB Katalog rengi mavi

selimmiles

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tekrar Merhaba Arkadaşlar...

2011 model Mazda HB Katalog rengi (açık mavi) 3 km'de otomatik impressive araç buldum. Bayi bayiliği bırakıyormuş ve en son fiyat verdiler 39.5. Anahtar teslimi. Ortalama 7.5 yakar diyorlar. Bu fiyata 2011 siz ne dersiniz. 2009 model eski kasasını daha 20 gün önce sattım. Gözümü kapatıp alayım mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Evet Sedan düşünüyordum ama HB de havalı duruyor. 39.5 iyi fiyat verdiler son kalan araba. Impressive 3km otomatik. 2. el fiyatlara bakıyorum 40 42 fiyatlar var. Bugun akşama kadar karar vermem gerekiyor. Fiyat anahtar teslimidir. Eski HB touring otomatige gore daha az yakar mı acaba? Tum arkadaşlara sesleniyorum kararsızlık da cok zor bir durum. Renk gri metalik bakıyordum Bu katalog rengi mavi gök mavisi. Zararım olmaz herhalde. 2011 model. Yalnız camlar kumanda ile kapatılamıyor dikkatimi cekti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet umarım hayırlısı olur. Akşama karar vericem. Pozitif düşünüyorum. Autoshow'u bekleyecektim ay sonu fuar  vardır. Fakat bu fiyata zor bulurum herhalde. Araba şu an Adana tarafında. İstanbula tır ile transferlerini yapacaklar. Anahtar teslim verecekler. impressive konforu iyi olsa gerek

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bayiilerden sıfıra yakın km de araç alırken "Aracın test aracı olup olmadığını" özellikle sorun, test araçları kötüdür anlamında söylemiyorum ama baştan bilmek daha iyi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence de olmaz, ama o zaman şunu sormak lazım, alan niçin satıyor, zaten sıfır dediğimiz araçlar da 8-10 km de gelir ki normaldir bu, bu araç nasıl 3 km de kalmış, bayiiden dışarı çıkmamış demektir 3 km en azından... Mantıken konuşuyorum, kimseyi karalama amacında değilim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selman abi,

Araç test aracı değil. Sıfır durumda bayi aslında opel bayisi ve mazda bayiligi de yapıyormus. Ve bu ay itibaren mazda bayiligini bırakıyorlar. Bu araba da son kalan ellerindeki araba. Alış fiyatımız diyorlar . Bana alış fiyatına veriyorlar. Bende istanbuldan buraya tatile gelmiştim. Tesadüfen 90. yıl modeli var mı diye uğradım denk geldi. İstanbul teslimi yaparız dediler. Yani tır ile nakliyesi olacak istanbulda anahtar teslimi verecekler. Sonuçta ben ucakla geldim buraya. Riskli olur diye surerek gitmeyi istemedim. 500 Tl nakliyeyi de koyunca araba bana 40'a mal oluyor. Sedana bakıyordum hep bu da HB katalog rengi yani mavi renkte açık mavi . İstanbulda bana 42 son fiyat vermişlerdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen bizlerden daha tecrubelisin. :) Sence bu bir fırsatmıdır. Yoksa yıl sonunu mu beklesek yıl sonunda kampanyalar v.s. 29 Ekimde Autoshow da var biliyorsun...40 elimizde bekliyoruz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de Focus ve Mazda3 kullanıyorum. Aralarında ahım şahım bir fark yok. Aynı sınıfın araçları sonuçta. Yol tutuşları hemen hemen aynı konforları neredeyse aynı direksiyon tepkileri bile neredeyse aynı. Fanatik olmayalım bence. Mazda sorunsuz ona bir şey demiyorum ama diğer araçları da yerden yere vurmaya gerek yok.2009 ford focus dizel kullanıyorum 65 000 civarında henüz bakım haricinde servise gitmedim.

Katılıyorum. Ben de C-Max den gayet memnundum. Beni çok üzmedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest Murat KIRBOĞA

Tekrar Merhaba Arkadaşlar...

2011 model Mazda HB Katalog rengi (açık mavi) 3 km'de otomatik impressive araç buldum. Bayi bayiliği bırakıyormuş ve en son fiyat verdiler 39.5. Anahtar teslimi. Ortalama 7.5 yakar diyorlar. Bu fiyata 2011 siz ne dersiniz. 2009 model eski kasasını daha 20 gün önce sattım. Gözümü kapatıp alayım mı ?

Kafayı mı yedin? Direk al...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Autoshow'dan bir şey çıkmaz Selim, yılsonu kampanyalarını bilemem, stok ve kota durumlarına göre değişiyor, al sen bunu en iyisi aklın kalmasın, olsa olsa 500 zarar ettim dersin bir ihtimal...:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öyle yapacagım yarın son gün . Rengi eşime de gösterecegim. Genelde ben metalik gri bakıyordum ve sedan . Bir anda karşıma bu fiyata Impressive HB Katalog rengi mavi çıktı. Renkler zevkler tartışılmaz elbette. Bu mavi renk herhalde metaliktir mutlaka. Siz bu katalog rengini beğendiniz mi.?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla piyasa işlerine uzağım ama çok absürd değil gibi geldi bana. Belki üç-beş indirilir. Hele Kadir olsa beş-on indirilir. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

walla kadir abiye bu konuda baya yükleniyolar.merak ettim nasıl bi pazarlık muhabbeti var acaba  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlk önce adama bir dalıyor, arabayı sattığına satacağına bin pişman ediyor.

Sonra sersemletici teklifi yapıyor. Tam toparlayacak derken almıyorum deyip gitmeye kalkıyor. Dünyadaki son müşterinin Kadir olduğuna inanan satıcı ise Kadirin teklifinin yarısına evet diyerek pazarlığı bitiriyor.

Yaaa Kadir öyle bir pazarlık yeteneği olan kişi. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...