Jump to content

Hava Durumuna Göre Renk Değiştiren Mazda 3

olker444

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-3-satilik-bukalemun-33307141/detay bu araçla ilgileniyorum, bu şekilde boyanmış. Olası sıkıntı ne olabilir gelecekte? ayrıca  sorgulattığımda 4 adet toplamı 6500 tl civarında hasarlı kazası çıkıyor, değişeni yok vs....
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest japon :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-3-satilik-bukalemun-33307141/detay bu araçla ilgileniyorum, bu şekilde boyanmış. Olası sıkıntı ne olabilir gelecekte? ayrıca  sorgulattığımda 4 adet toplamı 6500 tl civarında hasarlı kazası çıkıyor, değişeni yok vs....

Size link vermiştim 2007 model 23 000 km'de kazasız,değişensiz,boyasız,çiziksiz (garaj arabası)bakmadınızmı ?

Hatırladığım kadarıyla fiyatı bu araçtan 3.4 bin tl daha ucuz'du ve acil'di...........

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Korkularımı dile getirdiniz teşekkür ederim. İlk defa böyle bir araba rengi olayına denk geldim, çok istekli olduğumdan değil...zaten araba dynamic  kendisi comfort yazmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

renk kodunu alalım bari de bisikletimi bu renge boyayayım... hehee. :D

ya aslında kaza durumunda boya koduyla tekrar boyat açık koyu farketmez burası lokal boyalı dediklerinde abi o ışıgın yansıması 6 renk arasında ışıga göre değişiyor diye bir bahane çakılır >:D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya aslında kaza durumunda boya koduyla tekrar boyat açık koyu farketmez burası lokal boyalı dediklerinde abi o ışıgın yansıması 6 renk arasında ışıga göre değişiyor diye bir bahane çakılır >:D

aslen denizlilisin dimi? benim gibi... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kısmetine engel olmak istemem ama bence mümkün olduğu kadar oynanmamış orjinal olsun.apaçi işi gibi bu araba ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biraz...

senle aslında telefonda görüştük saolasın bu benzin göstergesi hakkında aramıştım taaa 6-7 ay önce sende ıspartadaki hyundai bayisini önermiştin belkii hatırlarsın belki unutulmuştur hak veririm bana o kadar müşteri gelse baskı balata kalmazdı :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

• Yeni Oluştur...