Jump to content

Yağmur Kaydırıcı Tavsiyesi

S.Halilduru
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu yağmur kaydırıcılar için tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı ?
Ben ÇBS'nin almıştım bauhaus dan 5 liraya. ama düşük hızlarda pek etkili olmuyor.
Yaz tatilinde bir ara videosunu çekmiştim.
Bu arada dikkatinizi çekerim bilgisayarda yol ortalaması 4.7  :clap:  :nazar:

Yağmur kaydırıcı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

piyasada birçok marka var hangisi iyi bilemem ama.bazı servislerde zeytinyağı sürüldüğünüde gördüm.en iyisi zaytinyağı diyen ustalar var.apaçi işi gibi ama yağmur suyunu boncuk boncuk dağıtıyo denemekte fayda var :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepsi aynı ölçüde işe yarıyor, ya da yaramıyor, en ucuzunu kullan işte, yağ da fena fikir değil ama zeytinyağına yazık günah, daha adi bir yağ kullanmalı....:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen sene SONAX'ın sattığını bir su itici vardı bitenekadar da 20 TL ye almıştım ama hiç işe yaradığını görmedim. Bulursam ismini söylerim

Ford zamanımda Ziebart'ta yaptırmıştım o gerçekten iyiydi diye hatırlıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

düşük hızlarda hiçbirisi çok işe yaramıyor ayrıca bazı bölgelerdeki kimyasal erken tükendiğinde silecekte atlama yapıyor diye duydum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçen sene SONAX'ın sattığını bir su itici vardı bitenekadar da 20 TL ye almıştım ama hiç işe yaradığını görmedim. Bulursam ismini söylerim

Ford zamanımda Ziebart'ta yaptırmıştım o gerçekten iyiydi diye hatırlıyorum.

sonax'ın uyguladığı ombrello diye bi marka var sanırım o.kullananlar belli bi zaman sonra silicekler çalışırken arkasından buğu yapıp görüşü engellediğni söylüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bende silecek lastiğine zarar veriyor diye biliyorum görüntüyü engellemeyen hangisiyse ona devam o zaman bauhause burda yok savaş abi hangi marka seninki ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sonax'ın uyguladığı ombrello diye bi marka var sanırım o.kullananlar belli bi zaman sonra silicekler çalışırken arkasından buğu yapıp görüşü engellediğni söylüyor.

buğu içinde elma sürün :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

buğu içinde elma sürün :D

ben buhuya hiç el sürmezdim havalandırmayı açardım el sürdün mü bitti elinle temizle dur artık onun yüzünden kışın 2 sewgilimin kalbini kırdım (öyle diyolar) kafalarını kırmadıgıma dua etsinler her kavga ettiğimizde hıncını arabanın kapısından çıkartırdı 2side :kafa: :kafa: :sopa:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben içerde ki buğudan bahsetmedim ama.camın dışından bahsettim.cama dökülen motor yağı gibi bi sıvıyı silicekle geçince bulanma olur.onu diyorum ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben içerde ki buğudan bahsetmedim ama.camın dışından bahsettim.cama dökülen motor yağı gibi bi sıvıyı silicekle geçince bulanma olur.onu diyorum ;)

haa ona yorum yok işte :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

DCS nin ışığı neden yanıyor :D

DSC değil o :)

hız alarmı göstergesinin ışığı :)

yakıt tüketimi galon/100mil olmasın??

Hayır Okan, km olarak ayarlı. Tatile çıkmadan önce sıfırlamıştım. aşağıdaki güzergahı izledim.

Video'da çeşme'ye doğru gidiyordum.İstanbula döndüğümde 5.6 ortalama ile bitirmiştim.

İstanbul-Balıkesir-Aydın-Kuşadası-Çeşme-İstanbul

sence iyi mi ?

bende silecek lastiğine zarar veriyor diye biliyorum görüntüyü engellemeyen hangisiyse ona devam o zaman bauhause burda yok savaş abi hangi marka seninki ?

ÇBS markası 5 liraya almıştım. Genelde ucuzlar bu civarda.Yukarıda yazılanlara bakılırsa kaliteli yerlerde yapılanlarda bile memnun kalınmamış.En iyisi ucuzlardan alıp sık sık sürmek. Kışın haftada bir sürüyorum ben. Cam kayganlaştığı için sileceğin daha kolay kaydığını düşünüyorum. buğulanma veya leke bırakma gibi herhangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Youtube linki var mı? Dailymotion'u açamıyorum da. Ya da dailymotion'u açabileceğim bir link de olabilir.

youtube'a koymadım ama yarın oraya da koyarım.

vtunnel sitesinden açmayı deneyin bir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

DSC değil o :)

hız alarmı göstergesinin ışığı :)

Benim hız alarm göstergesi olan arabam hiç olmadı abi :D Hak verirsiniz ki DSC ışığına çok benziyor yahu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

kardeşimin kullandığı bir ürün var, cam suyuna koyuyor. nerden aldığını ve adını sanını bilmiyorum ama epey işe yarıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...