Jump to content

Servis garntili LPG!!!

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-3-meraklisina-izmir-de-tek-autozam-tuningli-yeni-mazda-3-hatchback-31157843/detay/

İlandaki aracın sahibi arkadaş alttaki açıklmada "ARAÇ MAZDA' NIN AUTOZAM SPOR PAKETLİ VERSİYONUDUR.ARAÇTA 17inç JANTLAR MEVCUTTUR.SIRALI LPG SİSTEMİ VARDIR. AYRICA MAZDA 3YIL LPGLİ MOTOR GARANTİSİ VERMEKTEDİR.3M CAM FİLMİ VE BOYA KORUMA VARDIR.FULL+FULL. İZMİR'DE TEKTİR.SPOR VE ÇOK EKONOMİK BİR ARAÇTIR.KM'DE 200BİN YAKMAKTADIR." demiş.

Kendisini aradım mazda lpg'ye garanti veriyomu böyle diye evet artık veriyolar dedi, hangi markaydı bu diye sordum adını söyledi ama tam anlayamadım, bi italyan markasıymış, çok gürültü geldiği için fazla konuşamadım taktırdığı yeri ve garanti veren servisi soramadım.

Neyse telefonu kapadıktan sonra servisi aradım böyle bişey varmı diye ama malum bayram nedeniyle kapalı...

Bilgisi olan var mı böyle birşeyden? Yoksa palavracı bi ilan sahibi mi bu arkadaş ???  :sopa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lpg ye garanti ve 3 yıl zannetmem.fabrika yada servis kendisi taksa tamam diyeceğim.iyice araştırmanızı tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o arkadaşın bence mazda dediği mazda servisi garantili.geçen opana uğradığımda satıştaki çalışan kişi müşteriye anlatıyordu bizim servisimizde taktırırsanız garantisi bizden filan diye.

bu ilandaki gibi  kendi ilanlarına etki sağlamak için böyle çevirmiştir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o arkadaşın bence mazda dediği mazda servisi garantili.geçen opana uğradığımda satıştaki çalışan kişi müşteriye anlatıyordu bizim servisimizde taktırırsanız garantisi bizden filan diye.

bu ilandaki gibi  kendi ilanlarına etki sağlamak için böyle çevirmiştir diye düşünüyorum.

katılıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda motor emisyon ve yakıt sistemleriyle ilgili garanti vermez. servis kendisi sözle verebilir.

bi de lpg nin garantisi var o ayrı tabi... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bunca yıllık Mazdacıyım,Autozam spor paketini yeni duyuyorum.Hoş ben sportifliğe dair pek bişeyde göremedim jant + spoiler + krom egzoz çıkışı hariç. Bunlar herhangi bi spor paketinde var zaten? Biraz alçaktan uçmalı bence ilan sahibi arkadaş.

Mazda'nın fabrikasyon düzeyde LPG garantisi vereceğini de hiç sanmam,olsa haberimiz olurdu mutlaka..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cevap veren herkese teşekkürler, yanlız alıcı değilim arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın bende zaten 2010 hb imp bi guzu var  :nazar:.

bende sizinle aynı aynı fikirdeyim fakat ya ilandan okuduğumdan yanlış anlıyorum ya da ilanı veren arkadaş garanti olayını yanlış anlamış?? hala merak ediyorum bu arkadaş nereden taktırdı ve garanti diye neyi kastediyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

LPG'yi mazda servisi takmıştır ve müşteriye garantili demiştir.

spor paket içinde aynı şeyi yapmıştır.jantları vs. değiştirmişlerdir. kendileri isim koyup şu paket dediğimiz versiyon var demişlerdir.

başka seçenek yok mazda tarafında.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

LPG'yi mazda servisi takmıştır ve müşteriye garantili demiştir.

spor paket içinde aynı şeyi yapmıştır.jantları vs. değiştirmişlerdir. kendileri isim koyup şu paket dediğimiz versiyon var demişlerdir.

başka seçenek yok mazda tarafında.

servisleri arayacağım bakalım izmir de zaten iki tane ??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lpg için bişey diyemem ama tam usa versiyon olmuş çok beğendim. :)

Birşey yok sadece jant var, o da eski kasa sport jantı.

autozam mazda nın japonya ve usa da toyotanın lexusu gibi yapmaya çalıştığı bir durum. o da başarısız oldu zaten. yok böyle bir paket vs.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anlatımda abartıya kaçmış.. izmir'de tek değil onu söyleyebilirim ilk olarak.. full mps body-kitli led stoplu, jantlı mantlı beyaz 2010hb'i var bir abimizin :nazar: ayrıca autozam nedir bende ilk defa duyuyorum ama araçta benim farkedebildiğim sonradan takılan bir marşpiyeller bir de egzos ucu var.. jantlar da önceki makyajlı mazda3'lerin 17'' jantlarıymış gibime geldi.. anlatımdaki abartı lpg muhabbetine de yansımış bence..

mazda lpg'ye garanti vermez, verseydi hepimizin çoktan haberi olurdu.. galeriye lpg'li halde gelmiyor nasıl garantisini verecekler ki :) bayinin anlaşmalı ya da aracı olduğu bir lpg bayisinin garantisidir o..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu spor paketi ise seninki ne oluyor onu sormak lazım İrfan :D

Mazda ile bu LPG konusunu çok konuştum. Mazda sadece Avrupa da istek üzerine Yeni Mazda6 lara uyguladığı kitlere garanti veriyor. Bu uygulama da Türkiye de yok.

Yukarıda denildiği gibi bu birazda Doğubank esnafının verdiği garantilere benziyor.

"Birşey olursa garantisi benim abi" :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

beni hiç karıştırma abi, paket mevzusunu aşalı yıllar oluyor :D artık mazda'nın orjinal tabağını çanağını bardağını alıp koyuyoruz arabaya, hangi pakette var bunlar :D autozam'da bile yoktur :geyik:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biz bu konuyu lpg için değilde genel mazdanın verdiği 3 yıl 100000km ile ilgili olarak konuşmuştuk. hyundai 5 yıl veriyor honda falan uzatıyor diye mazdada böle bir şey olabilir mi acaba diye sorduk. sonuç hiç sıcak değiller şimdilik.lpgye asla vermeyeceklerini düşünüyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

anlatımda abartıya kaçmış.. izmir'de tek değil onu söyleyebilirim ilk olarak.. full mps body-kitli led stoplu, jantlı mantlı beyaz 2010hb'i var bir abimizin :nazar:

Bostanlı da bahsettiğin şekilde bi guzuyla genk geliyorum arada bi.

Haklısınız abartmış biraz arkadaş :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bostanlı da bahsettiğin şekilde bi guzuyla genk geliyorum arada bi.

aynen ta kendisi :) adı Volkan, olurda denk gelirsiniz ya belli olmaz, mördak'ın selamı var dersiniz :) benim arabayı toplarken sayesinde hep doğru insanlarla muhattap oldum, tuttu kolumdan çok yardımcı oldu.. önceden de kırmızı 2005 mazda3 hb'i vardı o da Bostanlı'da gerçek anlamda tekti belki onu da hatırlarsınız..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim 121in japonyadaki adı autozam revue, mazdanın başka bir ismi ama denildiği gibi mazda bundan vazgeçti :)

Ayrıca servisler lpg montajını yapabilmek için müşteriye yalan söylüyor. eminim subap yaksa ödemezler. Garanti için yazılı kağıt isteyin kabul ediyorlarsa yaptırın. Lpg de mazda kesinlikle garanti vermez.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...