Jump to content

Mazda 626 mı Nissan Primera mı önerirsiniz?

truva10

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar Mazda 626 yada 1998-2002 arası 2000 motor Nissan Primera arasında karar vermeye çaışıyorum.. Fiyatlar birbirine yakın.

Bunların farkları nelerdir? Hangisini önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ikiside japon,güzel arabalar.arabaların donanım ve km durumlarına göre değerlendir.Allah hayırlısını nasip etsin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

626 derim, krem renk olması gerçekten hoş duruyor anladıgım kadarıyla büyük hatası kusuru da yok vizeside yapılmış, gende gönlünüze göre araçlardır umarım 2side

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yalnız bakmaya gideceğin mazda nerdeyse 300.000 de  :krrsz:

aa ben buna dikkat etmemişim bak, ama burcu abla motor yeni yapıldı yazıyor ilanda yeni diyebiliriz artık
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkisi de sınıfının en iyi araçlarından,aralarında bariz fark olmamakla birlikte 626 lar biraz daha seridir,yanlız tüketimleri primera'dan biraz daha fazladır.

İkisi de eğer iyi durumda ise sorunsuz,ömürlük araçlar.

Şimdiden hayırlı olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

ablam yeni yapıldı dediğine göre varmış demekki bi zavazingosu.gerçi öbürünün km yi düşürülmüş olabilir.diğeri dürüst olabilir.dee 300.000 de iyi yol yapmış hani.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gel ben sana satayım mazda 626 mı :)

bende kurtulim sende kurtul.yalnız bakmaya gideceğin mazda nerdeyse 300.000 de  :krrsz:

olabilir tabi.

aracı tanıtabilirmisiniz biraz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

valla benim araba sabah sorun çıakrdıda ona kızıpta yazdım satayım diye :)

ama mazda alacaksan cebinize iyi para koyun.626 ların parçaları çok pahalı.

geçen gün servise gittiğimizde usta 120.000 tl lik cx-9 un parçası siiznkinden ucuz dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla benim araba sabah sorun çıakrdıda ona kızıpta yazdım satayım diye :)

ama mazda alacaksan cebinize iyi para koyun.626 ların parçaları çok pahalı.

geçen gün servise gittiğimizde usta 120.000 tl lik cx-9 un parçası siiznkinden ucuz dedi.

bu parça pahalı konusu çözebilmiş değilim. yan sanayinin ucuz olduğunu japon parçacı tanıdığımdan biliyorum. ama orjinal parçalar hakkında bir fikrim yok. diğer taraftan fransızların parçalarıda pahalı, dün fikir olsun diye bir arkadaşın dizel focusuna baktım fren hidrolik yağının deposunu 300 e değiştirmiş. 10 binlik bakım 300-400 tutuyor diyor.

anladığım kadarıyla fiat marka dışında araçların parçaları hep pahalı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

anladığım kadarıyla fiat marka dışında araçların parçaları hep pahalı..

Kapsamı biraz daha daralt bence. Kuş serisi haricindeki tofaşların da parça fiyatları ucuz değil kesinlikle.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...