Jump to content

Yepyeni Mazda5, Yepyeni bir arkadaş

Gökhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

O yok maalesef :D Alıntı ile bir yere kadar :D

:D nasıl olsa çıkartıcaklar başka şansları yokki öteki türlü istediği rakamda satış yapamaz Mazda :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest çakır1907

Arka kapıları elektrikli ;

"Yepyeni Mazda5 yepyeni özellikleriyle, eski modelin beğenilen işlevselliğini de ileriye taşıyor. Her iki yandaki elektrikli sürgülü arka kapılar, ikinci ve üçüncü sıralara kolay geçiş sağlıyor. Bu özellik, geliştirilmiş 7 koltuklu Karakuri sistemiyle birlikte, bu ideal aile otomobiline yepyeni özellikler katıyor."

http://www.mazda-tr.com/showroom/coming_soon1/mazda5/?TeaserID=Teaser_bottom_middle

sürgülü kapıların elektrikli olması iyi olmuşş ben grand picasso kuyllanmıştım o araçtaki yarı otomatik vitesm tam otomatik gibi olmasada yeterli bir performas sergilemişti ama en güzeli picasso da ki ferahlık duygusu olmuştu o his ne 500u8 de nede scenicte yoktu

mesela vites kolunun olduğu yerde buzdolabı vardı picasso da ve o ara kısım boştu böylelikle yan tarafa rahatlıkla geöebiliyor hatta bacaklarınız dahi capmıyordu ön camdaki güneşlik raylı bir sistem ile muazzam bir görüş açısı sağlıyordu ama aracın her tarafının elektronik oluşu beni korkutmuştu ne kadar çok elektronik o kadar fazla masraf çıkarma olasılığını da beraberinde getiriyor

mazda 5 te ferah bir araç olacaktır inşallah rakiplerini ,iyi inceleyip ona göre bir donaım ve fiyat ile gelirr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

görmez görmez görevli gitti yolda şimdi hadi pazartesine kadar rahatız forum ahalisi olarak :D

o ne demek yahu, ben gayet varlıgından memnundum Burcu ablacığımın :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...