Jump to content

Aracıma sis farı takma istiyorum

Murat b
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

17

• Murat b

29

• M.E.G

34

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

aslında Murat Abi bence sen işi direk sport tampona bagla ;)_hem sisler üstünde olur hemde sport tampon olur, bide üstüne senin eski tamponuda kabul ettirirsen servise tam süper olur ^-^

20040712081822Mazda3-400.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

kırmızısını niye koymuyorsam :D_abi hem bide nur topu gibi bi panjurun olur, tampon setine dahil zaten onun fiyatı ;)

mazda3-1.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat napıcan yav köşeli sis farını, astarı yüzünden pahalıya gelecek bu işin, yaptır normalini geç, değer mi o kadar masrafa?

Olabilecek gibiyse yaptıracam abi.Baktım gerçekten pahalıya gelecek yaptırmam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sanmıyorum yani tam bilemiyorum ama yinede olmaz gibi :(_o yüzden direk tamponu degiştir dedim abi zaten ama yinede bi bakalım fotolara oluru var mı diye 8:)

mz2007mazda3sedan18110424m.jpg

valaa abi kestiremedim ben tam olarak ama bi sor servise telefonla istersen :(

Bak bu resimdeki sisler güzelmiş.Şimdi bu tampon orjinalmi?Bizimkilerdenmi?Yani sadece sis farlarınımı değiştirmişmi onu anlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün tanıtım fotolarında falan köşeliydi makyajlıların sisleri, hatta millet beğenmemişti, sonra tekrar dönüş mü yaptılar yuvarlağa.?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bütün tanıtım fotolarında falan köşeliydi makyajlıların sisleri, hatta millet beğenmemişti, sonra tekrar dönüş mü yaptılar yuvarlağa.?

vallla bilmiyorumki Ali kardeşimlede konustum onada spor paketli verces diyip kare sis farlı bi resim göstermişler cok heyecanlanmıstı bende sorda parasını bende deiştireyim dedim sorunca sisler yuvarlak olcak demişler ona da
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

arkadaşlar ben sis farlarını taktırdım fakat yanmıyo  :D çünkü şu yedek parça sorunu olduğundan sis farı kolu yok serviste ayrıca fiyatıda 120 ytl.Kolu değiştirmeden ön ve arkala sisleri beraber yakabiliyor muyuz? serviste yapamıyoruz dediler para kazanma amaçlımı acaba  >:(

Ayrıca sis farlarımı kullanamadan çatladı hakikaten bu kadar ince cam olamaz.Çok dandik yapmışlar  >:( Cam kestirsek su alıyo mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kolu değiştirmeden yanacağını sanmıyorum ama yinede dışarda bir elektrikçiye danış belki ikisini parelel felan bağlayabiliriz diyebilirler.Sis farının camına gelince o cam bir çok kişide çatlak veya kırık  :) benimkinin biri çatlak biri kırık 6 ay oldu öyle yaşayıp gidiyoruz mutlu mutlu  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bi arkadaş sigortaları beraber bağlayınca oluo demişte ondan sordum abi.Ben bi elektrikçiye danışayım.

çatlama konusuna gelince ısıdan diolarmış yalann.Çünkü hiç yakamadımm farlarımı :D bugün tazikli suyla yıkıodum camlar parçalandı çok dandik ya o kadar para ver yazık yani  >:(  Eğer su geçirmiyosa cam kestircem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakarsın ama orjinal olmayan sistemle. Aracında boş olan DSC düğmesi yerine benzer bir düğme koyarsın ya da hiç olmadı, herhangi bir yere bir aç-kapa anahtar koyar sislere bağlatırsın olur biter.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakarsın ama orjinal olmayan sistemle. Aracında boş olan DSC düğmesi yerine benzer bir düğme koyarsın ya da hiç olmadı, herhangi bir yere bir aç-kapa anahtar koyar sislere bağlatırsın olur biter.

yok öyle düğme falan istemiyorum.Orjinal yaptırmayı düşünüyorum.Arka sislerle beraber bağlanabilir demişlerde dedim bağlanıosa öyle yapayım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arka sislerle beraber yanar hiç bi zorluk yok bu işte,oto elektrikçisinin 10 dakikasını alır onu yapmak,hiç kol filan bekleme git hallettir hemen  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arka sislerle beraber yanar hiç bi zorluk yok bu işte,oto elektrikçisinin 10 dakikasını alır onu yapmak,hiç kol filan bekleme git hallettir hemen  ;)

Bencede arkası sislerle beraber yanar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nasıl yapılacağı hakkında bi bilgin var mı acaba? Burdaki elektrikçilere pek güvenmiyorum nasıl yapılacağını söyliyim o yapsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...