Jump to content

Aracıma sis farı takma istiyorum

Murat b
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracım Mazda 3 comfort AT.Bizim guzuya sis farı takmak istiyorum.Servisi zamanında sorduğumda 300 Ytl ye yakın bir fiyat söylemişlerdi.Galiba Farı açan kol falan değişiyormuş.Sormak istediğim var olan kolu değiştirmeden o kolu kullanarak sis lambasını taktırabilirmiyim?

Ayrıca şu anda standart yuvarlak sis lanbaları hoşuma gitmiyor.Onun yerine köşeli sis lambası taktırmak istiyorum.Bu tarz sisleri taktırmak için fiberci yardımcı olabilirmi.Çünkü köşeli sisler bizim M3 lerin yuvalarına uymaz gibi.

Tam aynısı olmasada buna benzer bir şey düşünüyorum.

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 161
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

17

• Murat b

29

• M.E.G

34

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

Arkadaşlar aracım Mazda 3 comfort AT.Bizim guzuya sis farı takmak istiyorum.Servisi zamanında sorduğumda 300 Ytl ye yakın bir fiyat söylemişlerdi.Galiba Farı açan kol falan değişiyormuş.Sormak istediğim var olan kolu değiştirmeden o kolu kullanarak sis lambasını taktırabilirmiyim?

Ayrıca şu anda standart yuvarlak sis lanbaları hoşuma gitmiyor.Onun yerine köşeli sis lambası taktırmak istiyorum.Bu tarz sisleri taktırmak için fiberci yardımcı olabilirmi.Çünkü köşeli sisler bizim M3 lerin yuvalarına uymaz gibi.

Tam aynısı olmasada buna benzer bir şey düşünüyorum.

arka sislerin sigortasına baglatırsın acınca hepsi bir yanar ön arka sis
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Murat abi E-bay'dan sis farı getirtirsen; yaklaşık 115-120YTL'ye halledersin bu işi. Ayrıca kol değişmiyor. Comfort modellerde DSC olmadığı için; DSC tuşu yerine konulacak sis farı açma-kapama tuşu da paket içerisinde geliyor.

Tabii bahsettiğim sisler dynamiclerde bulunanlardan. Farklı düşünce için birşey diyemem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bana kalırsa senin istedigin köşeli sis farlarını yani resmini eklediğin makyajlı modellerdekinden edinebilmen için ön tamponu degişmen lazım_yeni makyajlı ön tamponu alacaksın abi, ki kabul ettirebilirsen kandi tamponunun üstüne para ekleyerek yeni tamponu taktırırsan daha ucuza gelir_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben kabul ettirdim abi ama, eski ön ve arka tamponumu servis aldı üstüne para ekleyerek yenilerini aldım_alırlar kanımca ama biraz naz yapabilirler fiyatı düsük tutmak için :(_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bana kalırsa senin istedigin köşeli sis farlarını yani resmini eklediğin makyajlı modellerdekinden edinebilmen için ön tamponu degişmen lazım_yeni makyajlı ön tamponu alacaksın abi, ki kabul ettirebilirsen kandi tamponunun üstüne para ekleyerek yeni tamponu taktırırsan daha ucuza gelir_

Yeni makyajlıların sis far yuvaları köşelilere uygunmu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Sen alıştın bu ebay e kimse tutamaz artık seni ;)

ya bişey yapmıcaktım araca baktım evlendikten sonra hiç  yapamıcam arada ne cıkarırsam dedim bende: :tey: pedal seti arıom hala
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Enes askerliğini yapsın ortak girices bu işe :tey:

Gitmeden söyleyecektim ama madem konu açıldı şimdiden söyleyeyim. Abi ben gelene kadar araca koku asmak bile yok. Tamam mı :D Gelince ilk hem modifiyeli hem makyajlı Mazda3'ü çıkarcaz ortaya :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Gitmeden söyleyecektim ama madem konu açıldı şimdiden söyleyeyim. Abi ben gelene kadar araca koku asmak bile yok. Tamam mı :D Gelince ilk hem modifiyeli hem makyajlı Mazda3'ü çıkarcaz ortaya :tey:

hadi bakalım sag salim git gelde gerisi kolay :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni makyajlıların sis far yuvaları köşelilere uygunmu?

abi sanmıyorum yani tam bilemiyorum ama yinede olmaz gibi :(_o yüzden direk tamponu degiştir dedim abi zaten ama yinede bi bakalım fotolara oluru var mı diye 8:)

Mazda3-side-125.jpg

mz2007mazda3sedan18110424m.jpg

valaa abi kestiremedim ben tam olarak ama bi sor servise telefonla istersen :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şimdi bi daha baktım olmaz gibi, bize göre sol sis farın sol tarafı daha egikken makyajlıdakinin acısı daha dik, dikdörtgene yakın hatta :(_

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...