Jump to content

Her 3000 Devirde Gaz Pedalında Titreşim

Guest Yaşlı Kurt
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest Yaşlı Kurt

dündar ustam benim araç bir aylık her vitesde 3000 devri bulunca gaz pedalında titreşim oluşuyor.ayağımın altı gıdıklanır gibi hissedilir bir vibration var.normal midir bu?manuel araçlarda olan bi şeymi?1000 bakım da aracın altı çamurlu ondan dediler yıkadılar ancak hala devam etmekte.kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba , gaz teli bir miktar titreşim iletiyor çok rahatsız etmemesi lazım ama , titreşim fazla ise gaz telini değiştirerek denenebilir.Servisle tekrar görüşmenizde fayda var yardımcı olacaklarına inanıyorum , gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim iyi günler  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
Guest Yaşlı Kurt

günaydın ustam.arabayı servise götürdüm her mazda da olan bir titreme dediler önemli bişeyi yok! olursa biz burdayız dediler.ustam şimdi de arabayı tam sağa kırdıktan sonra direksiyonu düzeltmeye başlarken alttan bir sürtme sesi geliyor herzaman olmuyor.düz gider ikende bazen sürtme gibi kısa tıkırtılar geliyor.yakında heralde ben senin yanına gelicem.ne yapmalıyım hocam.başka servise mi gidiyim yoksa bunları kabul edip oturiyim mi?mazda 3 ümüde deli gibi seviyorum.başka bir araba olsaydı soğumaya başlamıştım çoktan.kolay gelsin sana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 yıl sonra ...

slm dundar ustam bundan yaklasık 6 ay kadar once yanlıs hatırlamıyorsam sızın yapıp patent almaya calıstıgınız bır sıstem vardı nano charger gıbı tam olarak o degıl ama benzerı dıye anlayıyordunuz burada 150 lıra gıbı bır ucret karsılıgında araclara uygulandıgını ve %30 a varan yakıt tasarrufu ve ekstra 30 hp kadar guc elde edebılgınızı acıklamıstınız ben bu sıstemı uygulamak ıstıyorum aracım 323hb 92 model bu araca uygun bır sıstemmıdır yoksa ınjeksıyonlu araclar ıcınmı bu sıstem benı bılgılendırırsenız cok sevınırım dogan sahınlerın maskarası olmak uzereyım arabamın dısı ferrarı gıbı modıfıye edıldı karsıdan bakan gercekten covette yada farrarı sanıyor ama bu aksam bır hyundaı tokatladı benı cok zoruma gıttı bana acıl bılgı verırsenız sevınırım kolay gelsın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

slm dundar ustam bundan yaklasık 6 ay kadar once yanlıs hatırlamıyorsam sızın yapıp patent almaya calıstıgınız bır sıstem vardı nano charger gıbı tam olarak o degıl ama benzerı dıye anlayıyordunuz burada 150 lıra gıbı bır ucret karsılıgında araclara uygulandıgını ve %30 a varan yakıt tasarrufu ve ekstra 30 hp kadar guc elde edebılgınızı acıklamıstınız ben bu sıstemı uygulamak ıstıyorum aracım 323hb 92 model bu araca uygun bır sıstemmıdır yoksa ınjeksıyonlu araclar ıcınmı bu sıstem benı bılgılendırırsenız cok sevınırım dogan sahınlerın maskarası olmak uzereyım arabamın dısı ferrarı gıbı modıfıye edıldı karsıdan bakan gercekten covette yada farrarı sanıyor ama bu aksam bır hyundaı tokatladı benı cok zoruma gıttı bana acıl bılgı verırsenız sevınırım kolay gelsın

Kocaeli'de neredesin?

Dündar ustanın takacağı parça haricinde -ki o parça senin beklentini karşılar mı karşılamaz mı bilmiyorum ama sana tavsiyem jant ve lastiklerini orjinal ebatlarına yakın bir ölçüye getirmendir. Arabanın üstündeki büyük ebat lastikler + görsel modifiye için doldurulan fiber eklentilerin getirdiği fazla ağırlıklar yüzünden daha çoook hüsrana uğrarsın. Ha bu arada; seni tokatlayan Hyundai eğer dizel motorluysa, hiç üzülme. Yapabileceğin çok bir şey yok. 110 beygirlik iyi giden bir arabadır onlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

... %30 a varan yakıt tasarrufu ve ekstra 30 hp kadar guc elde edebılgınızı acıklamıstınız....

Ben Dündar'ın böyle birşey dediğini sanmıyorum çünkü böyle birşey mümkün değil.

Yaptıysa zaten , muhtemelen şu anda bu yazdıklarını okumuyor, Kanarya Adaları açıklarında lüks yatında dinleniyordur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...