Jump to content

Siz olsanız hangi dizel aracı tercih edersiniz ?

chatlakx
 Paylaş

Siz olsanız hangi dizel aracı tercih edersiniz ?  

24 oy

1. 1. Siz olsanız hangi dizel aracı tercih edersiniz ?

• Peugeot 207 1.4 HDI
      4
    • Renault Clio 1.5 DCI
      6
    • Seat Ibiza 1.2 TDI
      3
    • Ford Fiesta 1.4 TDCI
      18
    • Opel Corsa 1.3 CDTI
      0

Tavsiye Edilen Mesajlar

Konuyu Alper'in isteği üzerine böldüm ve anket ekledim.

Gereksiz mesajları silmek konusunda hiç çekingen davranmayacağımı bilmenizi isterim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 57
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

6

• Murat b

9

• chatlakx

8

• Gökhan

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

tşk ederim Burak abi herkes oyunu verirse üstünlüğü daha rahat anlıcam. Lütfen tartışmalara yol açacak msj atmayın sadece önerilerinizi yazın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Clio hb ve fiesta olabilir.Cilo 85 bg fiesta 68 bg.1,6 fiesta 95 bg fakat fiyatı 37 bin liralara ulaşıyor o zaman.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim şirketteki clio'lar sanırım, baz donanım olduğundan çok rahatsızlar özellikle koltukları çok sert uzun yolda gereğinden fazla mola verebilirsiniz ve iç mekan son derece sert plastikten yapılmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi ekran 9.6 litre diyor ama benimkinde Chip Tuning'te var 270 hp civarı oldu. Ben seri kullanıyorum şehir içi pek kullanmıyorum ama karma değerler bunlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Basmayınca ekranda 6.4 görmek mümkün şehir dışı tabi büyük azimle, ama zaten o bile mucize oluyor benim için 3000cc V6 270hp otomatik araba yakıcak tabi, o kadar ağır hem de.  ;D

10 litre civarı normalde de şehir içine daha çok girince 11-12 arası dolanıyor ama arabaya göre normal bence. 30-35 kuruş yakıyor heralde tam hesaplamadım ama 100 liralık mazotla 320km gidiyor bazen daha fazla ortalama tabi bu şehir dışı sabit hız daha az yakar heralde.

Edit(ekleme): Ben oyumu 207 1.4 HDI'dan yana kullandım, en az yakan Clio'dur heralde ama bana göre içlerindeki en iyi araba 207, yol tutuş konusunda en iyileri Fiesta çok kastırdım ordan biliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gerçi servis sıkıntısı var ama Smart forfour lar var birde.Galiba 2005 model var piyasada.Dizel otomatik olanları baya bir az yakıyormuş(5.1 civarı)Sahibindende 24 bin TL civarı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...