Jump to content

Lantis arayanlar...eski arabam ilanda

unutulmayanlar

Tavsiye Edilen Mesajlar

mayıs ayında sattığım lantis şuan ilanda.ben en son satarken toplam 1.500 tl harcamıştım.arka lastikler hariç altını komple sıfırlamıştım.(ön takım,amortisörler,disk,balata,motor kulakları vs.aklınıza ne gelirse)  bende iken motor halen sağırdı.triger orjinaldi.otomatikten düze çevirmiştim.eğer hor kullanmadıysa alınacak en iyi lantis diyebilirim.ilk sahibi bayandan almıştım. bilginize

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-lantis-meraklisina-temiz-lantis-34437891/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

walla ben o fiyatın altında vermiştim.pazarlığı kuvvetli olan birisinden yardım isteyin.kadir abi (semavi) geldi mesela aklıma :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Diyarbakır ne alaka.. oarayamı sattın....

evet abi.diyarbakıra gitti.ilandaki arkadaş sattığım kişi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tampon müthiş olmuş çok etkilendim :2funny:

discory channel de over haulin diye bi program var.

orda yapılmıştır.çok estetik buldum sıradışı bir çalışma :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Belki kırılmışdır tampon.Çözümü bu şekildi bulmuşdur

ırıldığını zannetmem.sis farlarının ordaki boşluğu kapatmış sadece..oda yapıştırmadır 5 dakikada eski haline döner bence

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında benim bi arkadaşım düşünüyor ama diyarbakıra da gitmez ki.. Tamponu dışında gayet güzel zaten ;)

arkadaşın düşünüyosa bence bi arasın.tampona aldanmayın.eski haline dönebilir.ben aracı tavsiye ederim.tabi kaza yapmadıysa.hala temizse  d.bakır'a gitmeye değer.bu arada dün kendimi tanıtmadan  mesaj çektim abs modülü arızalıymış.fiyatta anlaşırız bi şekilde dedi.

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...