Jump to content

2011 Mazda 3 Kumandadan Camlar Aynalar Sunroof Kapanması..

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Büyük bir umutla 2011 90.yıl 3'ümü bugün merser'e götürdüm,istediğim aracı kilitlediğimde camlar aynalar ve sunroof kapanması ama bilgisayarada bağladılar malesef bu araçta olmuyormuş acayip uyuz oldum.Extradan modül falan yaptırabilirmiyiz yada fikri olan 3'ü olupta bu şekilde kumandadan kapanan araçlar var zannediyorum forumda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

elektrikçilerde cam kapama modülleri mevcut.ben bir ara düşündüm faka modül sadece 4 camı kapatır sunroofa ikinci bi  modül takmak gerek dediler.ama bi yolu vardır mutlaka.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

elektrikçilerde cam kapama modülleri mevcut.ben bir ara düşündüm faka modül sadece 4 camı kapatır sunroofa ikinci bi  modül takmak gerek dediler.ama bi yolu vardır mutlaka.

Biraz garip gelebilir ama, benim bildiğim sürücü camı zaten açılıp kapanıyormuş, 4lü röle alıp kalan 3 cam ve sunroof yapsanız olur mu acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Biraz garip gelebilir ama, benim bildiğim sürücü camı zaten açılıp kapanıyormuş, 4lü röle alıp kalan 3 cam ve sunroof yapsanız olur mu acaba?

Yok hocam benim sürücü camıda kapanmıyor :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok hocam benim sürücü camıda kapanmıyor :(

Benimki 2010 ama galeri bana 2011 lerde sürücü tarafı oluyor demişti. o zaman bi4lü bi2li lazım. Birde sunroof un açık pozisyondamı yoksa tilt pozisyonundamı olmasına göre farklılık varmı acaba? Yani sunroof için hangi kapama devresini kullanacak?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimki 2010 ama galeri bana 2011 lerde sürücü tarafı oluyor demişti. o zaman bi4lü bi2li lazım. Birde sunroof un açık pozisyondamı yoksa tilt pozisyonundamı olmasına göre farklılık varmı acaba? Yani sunroof için hangi kapama devresini kullanacak?

Vallahi hiçbir bilgim yok bu saydıklarımın hepsinin kapanması için tek bir röle varmı acaba eğer röle takılınca olur ise aracın elektrik aksamı garantiden çıkarmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi hiçbir bilgim yok bu saydıklarımın hepsinin kapanması için tek bir röle varmı acaba eğer röle takılınca olur ise aracın elektrik aksamı garantiden çıkarmı?

Aslında çok ahım şahım ihtiyaç değil canını sıkmana değmez bu kadar özellik yanında...

Tek röle halledermi bilmiyorum. Garantinin tüm elektrik sisteminin garantisini değildi ilgili bölümü etkiler diye düşünüyorum. Hani tüp taktırırsan motor garantisi devam ediyor ama yakıt ile ilgililer kapsam dışı kalıyor onun gibi birşeydir diye tahmi ediyorum. Birde servise 2010 yedek  parçayla sistem değiştirilebilirmi diye sorsan ne der acaba. Yani eksik devre böyle eklenebilir mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Büyük bir umutla 2011 90.yıl 3'ümü bugün merser'e götürdüm,istediğim aracı kilitlediğimde camlar aynalar ve sunroof kapanması ama bilgisayarada bağladılar malesef bu araçta olmuyormuş acayip uyuz oldum.Extradan modül falan yaptırabilirmiyiz yada fikri olan 3'ü olupta bu şekilde kumandadan kapanan araçlar var zannediyorum forumda.

Bu arada sende bluetooh var değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok öyle demeyelim.zaten forumda konusu vardı 90.yıl ile normal impressive arasında ahım şahım bi fark yok diye.küçük değişiklikler varmış.mesela dsc düğmesindeki yer değişikliği gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O kadar da değil :) 90. Yıl Serisinin farkları;

Spor ön ve Arka tampon,

Ledli arka stoplar,

Bluetooth,

17 inç jant ve lastikler,

90. yıl logosu,

ısıtmasız ön cam,

spor ve farklı renk koltuklar,

optitron (iki renkli) gösterge,

krom egzoz ucu.

Ya o değilde bu 90.yıl logosu deyip duruyorlar logo falan yok benimkinde nasıl birşeydir bu logo extradan alabiliyormuyuz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ya o değilde bu 90.yıl logosu deyip duruyorlar logo falan yok benimkinde nasıl birşeydir bu logo extradan alabiliyormuyuz?

ekstradan alınca ne anlamı kalırki herkes alsın taksın o zaman :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ekstradan alınca ne anlamı kalırki herkes alsın taksın o zaman :D

o da mantıklı ama bazı muhtelif markalar bile yıllık logosunu koyarken mazdanın plastikten de olsa bi logo yapması gerekirdi bagaj kapagına diye düşünüyorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben seat yada vw gibi logodan bagaj açma mevzusunu beklerdim güzelde olurdu.gerçi düşünmüşlerdir ama amblem uygun değilmi acaba buna :krrsz:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...