Jump to content

Kapı Eşiği Aydınlatması

Guest élégancé
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yaptıranlar var hatta sitede bir konusu olucak bulabilir miyim bi bakıyım, zevk meselesi ben aracımda fazla ışıga ihityaç duymam (henuz) ama yapılırsada hoş olur özellikle de kapı otomatiğine bağlanırsa süper :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

yaptıranlar var hatta sitede bir konusu olucak bulabilir miyim bi bakıyım, zevk meselesi ben aracımda fazla ışıga ihityaç duymam (henuz) ama yapılırsada hoş olur özellikle de kapı otomatiğine bağlanırsa süper :)

valla iyi olur bu konuda hevesliyim fakat 500 lirada fazla bence.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

bu ilandaki ürünü servise danışıp onların getirtmesinimi isticen

hayır orjinal parça temini konusunda yardım isteyeceğim.

tanıdığım ford mondeoya navigasyon getirtti.onun gibi monte işlemi için.elektronik olduğu için monte işlemini servisten başka yapmaya korkarım açıkcası

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

ona bişey diyemem ama ebay.da 100 tl olan parçaya serviste400-500 vermede başka sorun yok

sadece montaj konusunda yardım istemeyi düşünüyorum :D ama servise giripte ucuza çıkabileceğimi sanmıyorm: D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

eğer ebaydan parça alırsan sağlam bi elektrikçi bulup yaptır kendine.servistekiler robot değil ya.onlarda piyasadaki ustalar gibi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

eğer ebaydan parça alırsan sağlam bi elektrikçi bulup yaptır kendine.servistekiler robot değil ya.onlarda piyasadaki ustalar gibi

garanti kapsamından çıkarmı ondan korkuyorum :) yoksa dışarıdaki ustadan korktugumdan değil :)

neyse ben şimdilik çıkıyorum sizle konuşmak bir keyfti.iyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu basamak plakalarının orjinanli bu şekilde değildi mazda 6 yazısının olduğu yerin etrafı siyah olunca pek güzel gözükmemiş şu şekilde olanından da vardır mutlaka ebay'de

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/09-10-Mazda3-LED-Scuff-Plate-Sill-Mazda-3-BL-4D-5D-2010-/350308952962?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make:Mazda|Model:3|Year:2010&hash=item51900a6b82#ht_4527wt_939

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracıma yaptırmayı düşündüm fakat 500 liraya yakın bir fiyat sürdüler sizce fazlamı? görüşlerinizi merak ediyorum.

Sadece ön aydınlatmalar serviste  500 tl  .. ve  800 tl den indirim yapıldığı söylendi.. ya her yerde 4 lü takılıyorda  bana neden sadece önler  oluyor diyorlar anlamam .. bunda sonra da bana ders .. forumda  sormadan vida almam  ..

post-5039-141695282306_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Sadece ön aydınlatmalar serviste  500 tl  .. ve  800 tl den indirim yapıldığı söylendi.. ya her yerde 4 lü takılıyorda  bana neden sadece önler  oluyor diyorlar anlamam .. bunda sonra da bana ders .. forumda  sormadan vida almam  ..

orjinal olanlarda sadece öndekilerde ışıklandırma var (3 için geçerli)

6 serisi içinde büyük ihtimal öyledir. bu konuyada dikkat edin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

4 kapıyada yapılmıyor bu uygulama.2 tanesi 500 lira ...

@shanus kardeş üzülme.heryerde 500.bu uygulama sadece ön kapı eşiklerine yapılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla ben yurtdışındaydım aklımda sadece ön kapılara yapılacağı idi ..önler sadece aydınlatmalı ..arkalar aydınlatmasızmış .. hanımda bir bakıp söylemedi ki ..yalandan yere günah aldık .. hiç olmaz ise orjinal olduğuna kani olduk ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...