Jump to content

MX-5 Mercedes SLK'ya tur bindiriyor

Guest élégancé
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Çok güzel olmuş video.İzlemeden tahmin ettim bu konuda olduğunu.Mx-5'in 2010'dan itibaren üretilen elektrikli tavanı 12 snde açılıyor ve dünyanın en hızlı açılan tavanı olarak biliniyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

Çok güzel olmuş video.İzlemeden tahmin ettim bu konuda olduğunu.Mx-5'in 2010'dan itibaren üretilen elektrikli tavanı 12 snde açılıyor ve dünyanın en hızlı açılan tavanı olarak biliniyor.

bnde arabaları kapıştıracaklar sandım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Şahhane, yaşlanana kadar yaşarsam alıcam bu arabadan bir tane, çoluk çocuğu sepetleyelim hele...:D

yaşın geldi bence artık ihtiyar al bitane 6 ileri otomatiğinden :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şahhane, yaşlanana kadar yaşarsam alıcam bu arabadan bir tane, çoluk çocuğu sepetleyelim hele...:D

Ben de aynı fikirdeyim, hastası oldum 6 ileri otomatik fiteslinin. Hoş Hakan Abi o araba mı dedi ama ben daha iyisini görene kadar araba :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaşlılık çıtasını merak ettim  8)

yukarı ile arada bir kontrat mı var (olabilir hukukçulardan korkarım)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selman abi bu keyfi yaşayabilen şanslı bir insan olarak almalısın,yakışır diyorum :)..Allah hepimize ömür versin bu arada..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Gerçekten birgün almak lazım bu araçtan , sahibinden.com'da uygun fiyatlı birkaç tane görmüştüm ama uygunu sıfır Mazda 3 'e denk yenileri için

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

Gerçekten birgün almak lazım bu araçtan , sahibinden.com'da uygun fiyatlı birkaç tane görmüştüm ama uygunu sıfır Mazda 3 'e denk yenileri için

bu aracı zarar etmeyi göze alanlar alır anca :) hemde büyük rakamlarda :) ama ikinci el mantıklı :D takas falan :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

bu aracı zarar etmeyi göze alanlar alır anca :) hemde büyük rakamlarda :) ama ikinci el mantıklı :D takas falan :D

Ben 1 kere tecrübe yaşandıktan sonra sıfır Araç almayı düşünmeyenlerdenim :) ikinci el en mantıklısı kendi açımdan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

Ben 1 kere tecrübe yaşandıktan sonra sıfır Araç almayı düşünmeyenlerdenim :) ikinci el en mantıklısı kendi açımdan.

bende öyleydim :) mazda 6 52.000tlye inince :D 520iyi görmeye gittim.galeriler birleşik mazda-bmw-landrover..bir baktım mazda 6... 52 milyar passata verdikten sonra 2.0 canavar alırım dedim :D

yoksa benim altımdaki meganeda 2.eldi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

42-43e mazda6 alanlar oldu O zaman... Ben o sırada iş durumu yüzünden arabamı satıp ithalata başlamıştım, yoksa alırdım Sıfır Mazda 2 yada 3. Kaldıki ben sıfır araç almayanlardanım :)

ötv dönemini kastediyorsunuz sanırım.o zamanlarda hiç araba almak aklımda yoktu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...