Jump to content

Ototeyp Değiştirmek İstiyorum.

caglaryk
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba. 99 model 323 glx sahibiyim. Sony marka kasetçalar var. Ben mp3 çalan ucuz yollu birşey taktırmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir. Bide bu işlemi kendim yapabilir miyim acaba?  ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teybi alıp bi oto elektrikçisine gidin garanti olsun (eğer daha önce elektrik ses sistemi gibi birşey bağlamadıysanız) pioneer ın 220TL ye satılan cd çalarları var bence çok ucuza kaçmayın ucuz etin yahniside ucuz oluyor genede size kalmış

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teybi alıp bi oto elektrikçisine gidin garanti olsun (eğer daha önce elektrik ses sistemi gibi birşey bağlamadıysanız) pioneer ın 220TL ye satılan cd çalarları var bence çok ucuza kaçmayın ucuz etin yahniside ucuz oluyor genede size kalmış

Hiç bişey bağlamadım sakatlık çıkmasın o zaman. Peki bendeki kasetçaların kafası çıkıyor arkada bir panel daha var sanırım oda çıkacak. Teyp aldığım zaman arka panel beraber geliyor değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bu konuya bayağı para harcamış biri olarak, eski pioneer mp3 çalarlardan bulabilirseniz onlardan takın. örn. 4700 mp.Bulamazsanız model numarasının sonu 50 olmayan pionerlerden birini öneririm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Arkadaşlar merhaba. 99 model 323 glx sahibiyim. Sony marka kasetçalar var. Ben mp3 çalan ucuz yollu birşey taktırmak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir. Bide bu işlemi kendim yapabilir miyim acaba?  ???

Aynı kasa 323'de bende Sony kullandım Mp3 falan da çalıyordu. Özellikle Mp3 klasör geçişleri Audio kadar hızlıydı ve memnundum. Para verip alsam ben yine Sony alırım, ama Kart okuyuculu olan bir model var ise daha iyi olur.

Bu arada bayrak harika :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

yeni üyelerden birinde satılık sony xpload wardı usb li falan linki görürsem eklerim

Benimkide XPload modeli idi evet. Ama usb giriş yoktu.Ses kalitesi epey hoşuma gitmişti.O zaman kardeşim 260 TL'ye almıştı 4 sene önce.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimkide XPload modeli idi evet. Ama usb giriş yoktu.Ses kalitesi epey hoşuma gitmişti.O zaman kardeşim 260 TL'ye almıştı 4 sene önce.

şimdide 200-220 civarlarında abi pek bi değişiklik yok :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben şimdi navitech diye birşey kullanıyorum.benim arabanın önceki sahibi almış.Tam bir rezalet herkes dalga geçiyor benle.Depoda o kadar ses ekipmanı varken arabada çamur gibi müzik dinliyorum :)

Seni anlayabiliyorum abi, bende telefoncuda çalışırken o kadar şık pahalı ikinci el satılık telefonlar arasında samsung e250 kullanıyodum millet yazık yazık diyip geçiyodu bazıları patrona şu çocuga en azından kullanmalık bişi ver elindekiyle ugrasmasın diyodu :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Seni anlayabiliyorum abi, bende telefoncuda çalışırken o kadar şık pahalı ikinci el satılık telefonlar arasında samsung e250 kullanıyodum millet yazık yazık diyip geçiyodu bazıları patrona şu çocuga en azından kullanmalık bişi ver elindekiyle ugrasmasın diyodu :D

Terzi söküğünü dikemezmiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Terzi söküğünü dikemezmiş :)

bütün mesleklerde bu böyleymiş :), bankada vezne görevlisi bir abimde faturalarını ve parasını şefine veriyordu unutmamak için, o yatırıp onaylıyordu :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

bana bir mikrofon ödünç verebilirsin :D:2funny: tozlanmasın diyaframı açılır, nefesi kuvvetlenir :D

Ayıp ettin , en iyi pül biber, domatis  tonu çıkartanlardan var bende :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

yok ondan bendede var. adam gibi kayıt yapacak bir şey olabilir, ünlü olmaya karar verdim, piyasaya nurstar olarak çıkayım diyorum :egy::2funny:

Kayıt dersen ayrı, sahneye atılıp türki sölicem dersen ayrı mikrofon :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cd çalar olmasada olur diye düşünürsen eğer,usb ve hafıza kartı okuyabilen bi ürün var ben beğendim alıcam,istersen sen de bakabilirsin,ürün bu linkte: http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=26080&Productid=otdeltdc-4060,cd çalar bazen tam okumuyor,takılıyor vb.ben cd player yerine,usb veya hafıza kartı okuyabilen bi ürün almanı tavsiye ederim,hem istediğin gibi parça ekleyip silebilirsin,fiyatıda uygun ayrıca.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Murat Abiye sordum, o beni tarkana rakip çıkacak zannetti herhalde ağzını 1000€dan açtı :D

Aslında şu casper masaüstünü o yüzden aldım, benim notebooklar değişik, güç az ama piller 12 saat gidiyor. İşlemci zayıf olduğu için üstüste kayıtlarda zamanlamalar karışıyor.

Aslında hayalimde stüdyoya çevrilmiş bir oda var ama hayal işte...

Aslına bakarsan çok pahalıya çıkacak bir şey değil.Sen bana ne yapacağını söyle ben sana bir setup çıkartayım fiyat olarak aklında bulunur. 1 Mixer, 1 mikrofon, 1 tane iyi bir kayıt programı işini görür.Çok pro olmasına gerek yok sonuçta müzik yapmayacaksın herhalde !! :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkese verdiği cevaplardan dolayı teşekkürler. Malesef işlerimden dolayı çok fazla vakit bulamıyorum foruma girmeye. Devlet memuru bu kadar çalışır mı yav  :D Sanırım bi süre ne kadar çağdışıda olsa kaset adaptörü kullanacağım kızmazsanız. Biraz bütçemle alakalı. Herkese saygı ve sevgilerimle...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

arkadaslar bende 98 model mazda familia var 1.8 glx sonny marka orjinal kasetçalar var üzerinde tesisat taktırmak istiyorum bu konuda pek fazla bilgi sahibi değilim  bunun için mazda sahiplerinden acilen yardım istiyorum hoparlör  Component  ve anfi 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...