Jump to content

İleri derecede kış tedbirleri

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

7

• Mücahit

6

• mazdamx-5

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest UguR_866

ellerine ve parmaklarına saglık abi.

kar zinciri buzkırıcılı olursa daha iyi olur sanırım(mahmuzlu diyorlar sanırım bu sincire ve genelde serme zincir oluyo,galiba,sanırsam :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ellerine ve parmaklarına saglık abi.

kar zinciri buzkırıcılı olursa daha iyi olur sanırım(mahmuzlu diyorlar sanırım bu sincire ve genelde serme zincir oluyo,galiba,sanırsam :))

sölediğin çeşit bi zincir varsa asfaltta kalakalırsın normal zincirle bile gitmek zor...lakin zincir seçerken E tipi deilde X tipi tabir edilen kuşakları çapraz baglı olanları secmekte fayda var
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla alırken E, X demeden aldım evde duruyor daha kutusunu açmadım. Bir kar yağsa zaten zincir değil önce lastikleri deneyeceğim :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Valla alırken E, X demeden aldım evde duruyor daha kutusunu açmadım. Bir kar yağsa zaten zincir değil önce lastikleri deneyeceğim :D

hani lestik yetiyordu??  E tipi kopunca  iş görmez oluyor X tipinde 2 yerden kopması gerenk
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimki sırf bagajda dursun diye alındı geçen sene yola giderken. Biliyorsun polislerimizin bazen gereksiz ısrarları oluyor kar lastiğini beğenmeyip ille de zincir diyorlar ondan :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Benimki sırf bagajda dursun diye alındı geçen sene yola giderken. Biliyorsun polislerimizin bazen gereksiz ısrarları oluyor kar lastiğini beğenmeyip ille de zincir diyorlar ondan :)

bişey bildiklerinden değilde maksat hıyarlık olsun
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

akünüz tam bakımsız değilse su seviyesini kontrol edin eksilen varsa saf su ekleyin gerçi kalmadı bu tip akü fazla ama ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent abi sende taşı lastiğin markasını begenmezler bide:D hıyarlar:)

ben begendircek bişi bulurum onlara ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

kar lastiklerimi taktım, kullanmasını bilmediğim zincirim bagajda, eldivenler de bagajda, seyyar lambam ve yedek sileceklerim de bagajda, akü suyu kontrol edilip radyatör antifirizi tamamlandı daha ne olsun ki :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motor ağzına kadar dolu antifriz, Silecek suyuda antifirizli, zencir bagajda (Kullanmayı da öğrendim  :tey:), ara kablosu da hazır (Her türlü piknik faaliyetlerinde iyi ışık verir :tey:) Yangın söndürücü var, ilk yardım seti var. Daha ne diyeyim? Banada bir eferim aliiim. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...