Jump to content

alfacan

alfacan

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar herkese selam ben konyadan katılıyorum isim ali elektronik işiyle ugraşıyorum.biraz gezdigim kadarıyla forumda mazda araçlar konusunda tecrübeli arkadaşlar var .degerli bilgilerinden faydalanmak isterim 99-01 kasa mazda  323 almayı düşünüyorum.ben aracı konyada kullanacagım bildigim kadarı ile konyada servisi yok alsam sıkıntı yaşarmıyım .konyada kullanan arkadaşlar varmı.yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Hoşgeldiniz, internetteki ilanlara göre Konya ve civarında çok Mazda var. Ben istediğiniz kasanın 2001 olanından kullandım 8-9 sene kadar. Problem yaşamadım ve memnundum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten o kasa sahiplerinin sevise gittiğini düşünmüyorum.Son dönemde servisler el değiştirdi.Eski kasalardan  pek anlamıyorlar.Konyada herhalde japon arabasından anlayan iyi ustalar vardır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Zaten o kasa sahiplerinin sevise gittiğini düşünmüyorum.Son dönemde servisler el değiştirdi.Eski kasalardan  pek anlamıyorlar.Konyada herhalde japon arabasından anlayan iyi ustalar vardır

Anadoluyu bilmiyorum ama Ben dahil gördüğüm 99-2003 arası 323 sahiplerinin %90 yetkili servise gidiyor . Ben özel servise emanet edemiyordum tam tersi onlar anlamaz diye.Malum ortalıkta çok olmayan bir araç :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anadoluyu bilmiyorum ama Ben dahil gördüğüm 99-2003 arası 323 sahiplerinin %90 yetkili servise gidiyor . Ben özel servise emanet edemiyordum tam tersi onlar anlamaz diye.Malum ortalıkta çok olmayan bir araç :)

İstanbulda eski kasaları bilen 1-2 tane servis var.Çoğu değişdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ediyorum arkadaşlar mazda 323 1.5 sedan 99-01 arası bu araç benim bütçem dahilinde çok hoşuma gidiyor.ama dedigim gibi bazı insanların kulaktan dolma bilgilerle verdigi cevaplar yüzünden satamazsın parçası pahalı gibi.biraz çekimser kalıyorum adamlar 93 bos toyota corollaya 13500 istiyorlar bu araçsa hem donanım(abs+kilimalı)hemde tip olarak bana daha çekici geliyor.bir karar veremedim dogrusu sırf kullanan arkadaşlardan bilgi almak için siteye üye oldum yoksa dışarda her telden ses çıkıyor.herkese iyi akşamlar merak ettigim bilgiler oldukça sizleri rahatsız edecegim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

teşekkür ediyorum arkadaşlar mazda 323 1.5 sedan 99-01 arası bu araç benim bütçem dahilinde çok hoşuma gidiyor.ama dedigim gibi bazı insanların kulaktan dolma bilgilerle verdigi cevaplar yüzünden satamazsın parçası pahalı gibi.biraz çekimser kalıyorum adamlar 93 bos toyota corollaya 13500 istiyorlar bu araçsa hem donanım(abs+kilimalı)hemde tip olarak bana daha çekici geliyor.bir karar veremedim dogrusu sırf kullanan arkadaşlardan bilgi almak için siteye üye oldum yoksa dışarda her telden ses çıkıyor.herkese iyi akşamlar merak ettigim bilgiler oldukça sizleri rahatsız edecegim.

Zaten millet saçma sapan kulaktan dolma bilgiler ile insanları etkilediği için Biz çok uyguna iyi araçlara biniyoruz.Onlar pahalıya takozlara biniyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

İstanbulda eski kasaları bilen 1-2 tane servis var.Çoğu değişdi.

Evet 1-2 servis var dediğin gibi anlayan , Benim eski kasa görsem yolda %80-90 merser-merbil (eski) Şimdi yeni yeni Evo falan görüyorum.Bende son zamanlarda Evo'ya götürüyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...