Jump to content

Mazda3’e Dizel Dopingi

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest çakır1907

burak bey haklı olabilirisiniz ama millet kesesine bakıyor sonra 115 beygir gibi şeylere bakıyor gibi geliyor bana söylediklerim kesinlikle yanlış anlaşılmasın mazda güzel bir araç çıkarmış olabilir ama türkiye piyasasında fiyat bana yüksek geldi birazz

dsgli jetta ile aynı paraya nerdeysee ki dsg bu işte en iyilerden biri

astra 1.3 dizel de 6 ileri seçenek var

1.6 titanuım da boş bir araç değil ve dolu dolu bir araç

biraz daha rekabetçi bir fiyatla gelseydi daha iyi olurdu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

4

• SWeeT6six6

6

• Gökhan

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Sadece fiyata bakacak olursak buraya Tata, Dacia, Kia, Hyundai leri de eklemek gerekir. Hepsi çok daha ucuz.

Ford ile Mazda birbirine çok yakın araçlar zaten. Fiyatlar da çok yakın görüldüğü üzere.

Bence fiyat ile birlikte donanım da önemli. Geçenlerde sitede konusu geçti.  46.000 e klimasız golf var.. DSG lidir belki de ama kliması yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dizel mazda 3 alanlar ne olacak.aynı olay bizim de aşımıza geldi.dizel gelmeyecek dendi dizel geldi.nasıl bir pazarlama strajetisidir anlamadım gitti!

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest çakır1907

Sadece fiyata bakacak olursak buraya Tata, Dacia, Kia, Hyundai leri de eklemek gerekir. Hepsi çok daha ucuz.

Ford ile Mazda birbirine çok yakın araçlar zaten. Fiyatlar da çok yakın görüldüğü üzere.

Bence fiyat ile birlikte donanım da önemli. Geçenlerde sitede konusu geçti.  46.000 e klimasız golf var.. DSG lidir belki de ama kliması yok.

yok  tata dacia gibi araçları kıyaslamak olmaz durumu abartmayalım

klimasız golf mu? varrrr

focus titanıum un donanım gerçekten dolu belkide kıyaslamadı ki en dolu olanııı

fiyat olarak cazip gelen ise opel astra

renault fluance kaç para ki??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Motoru geliştirmesi iyi oldu çünkü eski bir motor 109 bg olan tebrikler mazda şu 1.6 105 bg  motorununda stoklarını erit sonra onuda güncelle yeter bir tüketici olarak ben söylemekten sıkıldım  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok  tata dacia gibi araçları kıyaslamak olmaz durumu abartmayalım

klimasız golf mu? varrrr

focus titanıum un donanım gerçekten dolu belkide kıyaslamadı ki en dolu olanııı

fiyat olarak cazip gelen ise opel astra

renault fluance kaç para ki??

Neden abartmayalım ? Sonuçta tek kriter fiyatsa Tata da olur Dacia da :)

1.3 motor dizel ve Astra mı ? Şaka yapıyor olmalısın. Listedeki en kötü tercih o olur sanırım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest çakır1907

O varken Astra pek şanslı olamaz. Biraz daha sıkıp (50bin) Megane SW alınır.

evet meganın sw versiyonu gerçekten çok şık duruyor birde beyaz olursa tamam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dizel Focus bilmem ama benzinliye baktım.Titanyum paketini( otmotik)37.800 Tl ye veriyorlar.En üst donanım ama esp vs ve sunroof istersen yaklaşık 4-5 bin arası ekliyorsun.Mazda pahalı satmıyor bence.Eleştirilcek şey bence opsiyon azlığı.Mazda 3 benzinli 2 donanım satılıyor.En alt donanımında esp ,DSC ,TCS var.En üst ve alt modeli arasında  uçurum yok

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dizel Focus bilmem ama benzinliye baktım.Titanyum paketini( otmotik)37.800 Tl ye veriyorlar.En üst donanım ama esp vs ve sunroof istersen yaklaşık 4-5 bin arası ekliyorsun.Mazda pahalı satmıyor bence.Eleştirilcek şey bence opsiyon azlığı.Mazda 3 benzinli 2 donanım satılıyor.En alt donanımında esp ,DSC ,TCS var.En üst ve alt modeli arasında  uçurum yok

çok güzel dile getirmişsin abi :clap:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tek anlamadığım ilk çıkan dizel 5 vitesmiydi.diğer verileri biliyorum.270 tork ile bu arabayı uzun yolda hiçbir emsali tutamaz.piyasaya sonradan girdi ama turnayı gözünden vurdu.otoritelerin ilgisini çekmiştir baya :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dizelinde de aynı durum söz konusu. Tabii onu da özel siparişle vs. getirtebiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dizelinde de aynı durum söz konusu. Tabii onu da özel siparişle vs. getirtebiliyorsunuz.

Ha desen alamıyorsun.Bayilerde yok.Sedan lar HB lerden daha pahalı.Oda Mazda da gibi 400 lira değil.1000-1500 lira yı buluyor bağzı paketler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ha desen alamıyorsun.Bayilerde yok.Sedan lar HB lerden daha pahalı.Oda Mazda da gibi 400 lira değil.1000-1500 lira yı buluyor bağzı paketler.

Aslında adamlar ticaret yapıyorlar abi. Başarılılar bence. Bizim millet esp den önce yağmur sensörü, sis far baktığı için; adamlar iyi araba satıyorlar.

Fiesta'lar için de duyar oldum; en ufak zorlamada savurup atıyor diye.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eski firmamın ortaklarından birisinde dizel focus vardı. Bir gün onu havalimanından alıyorum, mazda3le gittim şirket aracı yerine, sanırım 3le bir işim vardı. Adam bindi, durup duruken araba muhabbeti açtı.

Bunlar güzel arabalar ama benim için kararan ayna, yağmur ve gece sensörü çok önemli, onların olmaması büyük eksiklik deyip aklınca Mazda3ü aşağılamaya kalktı :D

Bende evet dedim, mazda bazı donanımları getirmiyor, bu bir pazarlama hatası. Sonrasında ESP varmıydı sizde dedim?  Yok, pahalıydı almadım, ama çok iyi bir sistem dedi...

Mazda sesnsörleri koymaz ama espyi koyar, bende şahsen espye bu söylediğiniz zırvaları değişmem deyince, ufak bir sessizlik oldu :D

Velhasıl, ford hedef kitlesini mazdadan daha iyi analiz edebilen bir firma!

Ve ufak bir sessizlik sonrası firma da eski oldu :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama heçbek yokmu ?ben satıyorum mazda 3 ümü.yeniden dizel alcam bayide hazır var touring dizel ve 90.yıl benzinli.çok düşündüm yine dizele karar verdim.heçbek 115 ps gelecekse onu bekleyeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...