Jump to content

Xenon Hakkında [2006 Mazda 6]

evrenselo
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ben h1 xenonu nerden bulcam peki h1lerin fiyat farkı nedir acaba?

Benim arabadan bir süre sonra çıkacak büyük ihtimalle H1 Xenon :D

Şaka bir yana H1 Xenonlar sanırım 200-300 arası bulunur. Daha ucuzları da olabilir

Ben servisten orijinal nightbreaker sipariş ettim. 33 TL + KDV. Xenon değil ama beyaz ışık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Osram NightBreaker tavsiye edilir.Kısa-Uzun-Sislerimde kullanıyorum,çok memnunum..

Mazda orijinal parça katologunda nightbreaker  bulduk serviste, onu getirtiyoruz bakalım içinden ne çıkacak. Diğerlerine göre de bir hayli uygun. 33 TL + KDV

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Titreme yapıyor. Aldığımdan beri vardı ama farları değiştirince daha da arttı gibi.

??? nedenki acaba, fardan mı kaynaklandığını düşünüyorsun yoksa elektrik akımı düzensizliği gibi bir titreme mi ? Benimde sorduğuma bak servisten gelicek olan yeni ampulleri takınca belli olucak :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Elektrik ile alakalı değil. Sanırım bir şekilde Xenon ampulü yerine oturmuyor , boşluk kalıyor ve titreme yapıyor. Yeni farlarda daha da belirginleşti. Özellikle de bozuk yollarda, çukur veya tümseklerde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Elektrik ile alakalı değil. Sanırım bir şekilde Xenon ampulü yerine oturmuyor , boşluk kalıyor ve titreme yapıyor. Yeni farlarda daha da belirginleşti. Özellikle de bozuk yollarda, çukur veya tümseklerde

çok garip aslında böyle yapması ama birde servis ürünü hani piyasadaki markalardan değil cuk oturması gerekir...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok garip aslında böyle yapması ama birde servis ürünü hani piyasadaki markalardan değil cuk oturması gerekir...

Problem farda değil , Xenon ampullerinde. birçok farklı farda denedik.

Xenonlar da MTEC , kaliteli ama olmadı bir türlü , uyuşamadık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün Xenonları çıkarttırdım ve Osram Nightbreaker taktırdım. Xenon kadar aydınlatmıyor ama hiç değilse sallanmıyor . H1 tipi ampullerin dipleri diğerlerine nazaran daha küçük olduğu için sanırım Xenonun uzun ampullerinin salınımını kaldıramıyor ve sürekli titreşim yapıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...