Jump to content

Elektrik Sigorta Kutusu Şeması (99 323)

muzur_velet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar elinde sigorta kutusunun şeması olan varmı, yada hangi sigortaların nerelerde taklı olduğunu bilen.

resimli anlatım olursa daha bi memnun olurum.

(aracımı tanımak istiyorum, elektrikli aynanın sağ yön tuşunun bozulmasıyla ilk olarak sigorta kutusunu öğrenmem lazım)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

sigorta kutusunun kapağında hangi sigorta neye ait olduğu yazılı olması lazım.

Evet bana dün lazım oldu direksiyonun sol altında pano gibi, renkler ve nerenin oldukları harika bir şekilde yazıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sağolun arkadaşlar şema verilmiş kutunun içinde ama açıklayıcı bişey yoktu, bende mazda kitabından ayrıntılı olarak buldum.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
Guest edarguner

Benim 323 bagaj ışığını sabitleştirirken şase yaptı ve attı sanki . Sigorta kutusunda buldum yerini ama hiç atık falan yok araba tavan lambası ve bagaj yanmıyor ne oldu şimdi anlamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Sigorta atınca geri çıkmıyor , şemada door gözüken atmış, bende kapı sigortasına bakıyordum. Demek biraz daha olaya konsentre olmamız gerekiyormuş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

merhaba arkadaşlar. 99 model 323 aracımın sigorta kutusunun kapağı kayıp. Park lambaları yanmadığı için muayeneden geçemedim.Ampülleri değiştirdiğim halde parklar yanmadı. Sigorta atık galiba. 

Elinde bu araçtan olan arkadaşlar sigorta kutusunun kapağının fotoğrafını yada şemasını siteye ekleyebilirse memnun olacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...