Jump to content

Mazda3 ikinci el piyasası

ceyhun29
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba değerli mazdacılar. konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum ama, özellikle mazda 3 ikinci el fiyatlarını bayağ zamandır takip ediyorum. kış aylarına geldik ama fiyatlarda bariz bir düşüş olmuyor. bunun sebebi nedir. genelde kışın araçların piyasası 1000-1500 civarında düşük olur diye genel bir kanı vardır ama şuana kadar bunu mazdalarda pek göremiyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

murat bey karın düşmesine mi andaksli acaba? benim aklıma biraz öyle yatıyor. sanki karı görmesi lazım. hatta bi 10-15 santim kar yağarsa ancak :-)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

murat bey karın düşmesine mi andaksli acaba? benim aklıma biraz öyle yatıyor. sanki karı görmesi lazım. hatta bi 10-15 santim kar yağarsa ancak :-)

Şubat ta sıfır arabalar dibe dayancak.O yüzden 2.el de düşer.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabayı alırken baya araştırma yapmıştım.Mazda 2.elde değerini en çok koruyan arabalardan biriydi.Herkes 2. elinin düşüklüğünden dem vuruyor ama ben piyasaya bakıyorum kimse burnundan kıl aldırmıyor.Hatta konuyu abartıp sıfırından yüksek fiyat isteyenler de var  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Bende 2. el mazda 3 bakıyorum. 2004 - 2005 dinamik modellerin fiyatları nedir (ne olmalı)?

İzmir Yeni Otomotiv de 2009 Dynamik sport AT var bi tane.

Renk koyu gri.

Daha 15000 Km de.

İmkanınız varsa o araca kesinlikle bakın.

33 000 TL istiyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

üstü açık araç olsaydı sonbaharda yada kar yağdığında fiyatlar dibe vururdu ama 4 kapılı araçlar için malesef öyle değil aile araçları her mevsim kullanılabilirliği olduğu için fiyatları aşırı düşmez :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İzmir Yeni Otomotiv de 2009 Dynamik sport AT var bi tane.

Renk koyu gri.

Daha 15000 Km de.

İmkanınız varsa o araca kesinlikle bakın.

33 000 TL istiyorlar.

Teşekkür ederim ilginiz için önerdiğiniz araç beim fiyat aralığımın üzerinde ayrı en önemlisi manuel vites almak istiyorum. Çok teşekkürler Efebey.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

üstü açık araç olsaydı sonbaharda yada kar yağdığında fiyatlar dibe vururdu ama 4 kapılı araçlar için malesef öyle değil aile araçları her mevsim kullanılabilirliği olduğu için fiyatları aşırı düşmez :)

Benim bildiğim şubat ayında Avrupadan fabrikalara siparişin minumuma indiği.Dolayısıla fiyatlarda 0 ve 2.el de düşüyor.Bunu tek bir yerden duymadım.Gerek fabrikada çalışan akrabam gereksede galerici arkadaşlar söylüyor.Bizzat şubatta fiyatlar ne oluyor diye araştırmam olmadı.Yanlış yönlendirmeyeyim. ben araba alıyorkende bana böyle dediler.Fakat ben ne yaptım?Uygun bulunca kaçırmayıp aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...