Jump to content

Büyük Kızımın ve Ateş Böcüğümüzün kışlık pati değişimleri

Guest city_planner
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest city_planner

Cumartesi günü,babamın 1.vites ve boş vitesi karıştırmak suretiyle yaptığı park kazasının onarımı bittiği için ateş böcüğümüzü almaya gittik.ordanda büyük kızımla ateşböcüğümüzün kışlık patilerini giydirmeye.ateş böcüğümüz birde rot ayarına girdi.Ankara sadece 3 adet bulunan rot ayarı aleti (bilimsel adı bu değil tabi:) çok hoşuma gitti.işte ateş böcüğü ve kızımın bakımları

post-0-141695282423_thumb.jpg

post-0-14169528243_thumb.jpg

post-0-141695282436_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

bu da ateş böcüğümüzün darbeli yerinin yeni hali.kafayı duvara vurduktna sonraki halini Berkay koymuştu.before ve after karşılaştırmaısnı yaparsınız artık:))

Auto Kıng işini güzel yapmış.Ben daha sanayivarii bir yer bekliyodum ama servisvarii bi yer çıktı.

ellerine sağlık güzel olmuş:)

post-0-141695282444_thumb.jpg

post-0-14169528245_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

Savaş valla bizde herşey  ortada korkumuz yok.buyursunlar gelsinler:))

Yunus Berkay öyle parlata parlata nazar değdiriyor işte:)

ben bikaç kere temizledim soluğu sanayide aldım:)

nazar değdi kuzuma.ondan beridir silmiyorum.benzin alırken rica ediyorum arkayaı görem,yorum bi camı silin die o kadar:))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

Nedense ben resimlerde pek lastik görmedim :D

valla adminim cücük kadar eklenti kb si koymuşsun.hepsini ekleyemedik:))

değişim anını koydum bende.bildiğin lastik işte:)))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla adminim cücük kadar eklenti kb si koymuşsun.hepsini ekleyemedik:))

değişim anını koydum bende.bildiğin lastik işte:)))

Adam olana çok bile o boyut :D Sanki afiş mi bastıracaksınız buradaki resimlerle de 3-4 MB a ihtiyacınız var :D 800x600 için o boyut yeterli :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

Bu arada ben de "tebrik ederim. Güle güle kullanın, kazasız belasız" diyeyim de sonra başıma bişi gelmesin. Ahınız falan tutar.

Çok ayıp ettin şimdi gerçekten.böyle bi konuda kimseye ah etmedim etmemde.herkesin ailesi sevenleri var.kimsenin başına kabahati olsun olmasın bi kaza gelmesi için dua etmem.çok ayıp ettin çok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Hayırlı olsun, Yanlız ateşe böcüğünüzün Kırmızısı resmen göz alıyor, Bu kadar canlı kırmızı sıfır arabada bile zor bulunur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest city_planner

Hayırlı olsun, Yanlız ateşe böcüğünüzün Kırmızısı resmen göz alıyor, Bu kadar canlı kırmızı sıfır arabada bile zor bulunur.

ya evet bu hali sadece yıkanmış hali.pasta cila falan yapılınca görseniz.

trafikte herkes dönüp bi bakar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...