Jump to content

Seat İbiza Full+Full

Bay_B

Tavsiye Edilen Mesajlar

Seat İbizanın En Dolusu Modeli... Full+Full Bir Araba. Cupra Ön Tampon, Çizilmez Amerikan Cam Filmi, Avt Marka Dvd-Vcd-Mp3 ve Tv izleme özelliği olan dokunmatik teyp, Kicker Bas Kabin, Pionner Marka Gma2200 Bas Anfisi, Sunroof, Imbolayzer, Ön Kol Dayama, 4 adet Hankook Yazlık - 4 adet Lassa Kışlık Sıfır Lastik. 2011'e kadar Fenni Muayenesi Yapılmış,Bütün Bakımları Yapılmış Triger Seti Değiştirilmiş Alıp Bineceğiniz,Özenle Kullanılmış Asla Pişman Olmayacağınız Gösterişli Bir Araba. Aracın resmini görmek isteyenler www.araba.com sitesinde İlan No: 195120 ile görebilirler... Aracım Mazda 3 ile takas olabilir. (Not:Araç ailem büyüdüğünden küçük geldiği için değiştirmek istiyorum.)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağol kardeşim...Bilmiyorum doğru tercihtemi bulunuyorum ama mazda3 sahibi olmak istiyorum...

Kesinlikle doğru... Şimdiden hayırlı ve hayırlısı olsun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun

1.5 aydır mazda 3 sahibiyim çevremdeki bütün olumsuz düşüncelere ramen mazda 3 sahibi oldum ve çok memnunum

umarım sende en kısa sürede mazda 3 sahibi olursun en doğru tercih mazda 3 :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracın güzelmiş. biraz fiyatı kır satarsın. araba satarken 3 e 5 e bakmamak lazım. satmak istiyosan satarsın. millet netteki en ucuz ve en iyi aracı almak istiyor sonuçta

Edit : Yeterli zaman geçtiğinden konu kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...