Jump to content

Mazda3 logolu ışıklı kapı eşiği

drmoztan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 82
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

6

• S.Halilduru

9

• oztan

7

• honuuu

32

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

İlginize teşekkür ederim arkadaşlar.Acaba bu ürünü bulabileceğim bi aksesuarcı var mı?bilen ver mı arkadaşlar?

servise getirtebilir yada ilk linkteki kullanıca özel mesaj atarak sipariş verebilirsiniz :)

krom_auto_modifiye@hotmail.com

0538 952 26 16 buda numarasıymış :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkür ederim arkadaşlar.Aşağıdaki linke bir bakabilir misiniz?orda 84 dolar diyor fiyat.acaba tanesi mi yoksa seti mi anlamadım.bir de ordan sipariş etmek güvenli mi, geliyor mu ürün ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her kapı için 1 er tane olmak üzere 4 parça olduğu yazıyor.ebay işleri biraz karışık.ama 100 $ altına gümrükte sıkıntı çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, ışıklı kapı eşiğini yaklaşık 2 ay önce ebay den aldım herhangi bir sorun da çıkmadı. Güvenli bir satıcıdan alabilirsiniz sorun çıkmaz. Türkiye'de internette satılanlardan daha kaliteli. Yaklaşık 15-20 günde geldi ama hala taktırmadım. Yakında arabanın bakımı var onu bekledim. Serviste taktırmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

İlk gördüğümde çok beğendim ..tarifsiz bir mavi ışık .. fotoğraflamaya çalıştım ..  arabadan inip bindiğimde karizma 10 numara gibi hissediyorum .. yaptıracak arkadaşlara  kesinlikle orjinal logo tavsiye ederim .. isim vs bozar gibime geliyor ..

post-5039-141695283519_thumb.jpg

post-5039-141695283522_thumb.jpg

post-5039-141695283525_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

siparişi verdim bakalım gelince montajını kendimiz yapabilirmiyiz acaba???

İlk gördüğümde çok beğendim ..tarifsiz bir mavi ışık .. fotoğraflamaya çalıştım ..  arabadan inip bindiğimde karizma 10 numara gibi hissediyorum .. yaptıracak arkadaşlara  kesinlikle orjinal logo tavsiye ederim .. isim vs bozar gibime geliyor ..

isim vs bozar yorumunuza kesinlikle katılıyorum bence de böylesi daha hoş, siz montajını nerede yaptırmıştınız, kendimiz yapabilirmiyiz ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

siparişi verdim bakalım gelince montajını kendimiz yapabilirmiyiz acaba???

isim vs bozar yorumunuza kesinlikle katılıyorum bence de böylesi daha hoş, siz montajını nerede yaptırmıştınız, kendimiz yapabilirmiyiz ???

özelden cevabı yazıldı ..

selamlar ..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Shanus arabayı alırken direk serviste yaptırmış, ben ebay'den

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/09-10-11-Mazda3-LED-Door-Scuff-Plate-Sills-2010-Plates-/190451940079?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AMazda

bunun siparişini verdim bakalım gelir gelmez montajını yaptırcam ya da biryerlerde anlatan bi döküman bulursam kendim yapıcam.

bu arada kapı eşikleri=84$ kargo=25$ toplam 109$'a geliyor bana...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gaza geldim  ayni yerden bende  siparis verdim 2  dk once,  hadi hayirlisi

bende öyle bi gaza gelip vermiştim siparişi hadi sizin içinde hayırlısı :) bu arada renk belirtmeyi unuttuysanız satıcıya bi msj yollayın gecikme olmaması için. aşağıda linklerini verdiğim sitelerde de montajıyla alakalı bişeyler var kendim yaparım derseniz buyrun inceleyin :)

http://mazda3revolution.com/forums/2010-mazda-3-discussion/4417-need-help-installation-led-scuff-plate-2.html

http://www.mazda3forums.com/index.php?topic=19609.0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu sabah  posta dan  paketimi  aldim ,

harika iscilik , kablolari ve  yapistirici da gondermisler ,  faturayi 42  euro  kesmisler  gumrukten  elimi kolumu sallaya  sallaya  aldim,  bir  an once takmak icin sabirsizlaniyorum.

Seninki geldi mi  ?  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...