Jump to content

Mazda3 far üstü led

Guest nrcnft
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bende beğenmedim zaten şaka yapmıştım:))) abi yalnış resmemi bakıyosunuz anlamadımki. mavi ledli olan araba var orda. beyaz sisli. çok güzel ya:))) alla alla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla, ben biraz daha acımasızım, tek kelimeyle rezelet..

Aynen bende beğenmedim

Ne yalan söyliyim, ben de beğenmedim.

valla bence berbat...

Bence güzel değil.

vay be ne kadar çok aynı fikirde üyeyiz sevdim bu işi :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Led'in Mavi olması biraz adi havası vermiş.Etrafta mavi ampullü Tofaş vb araba gördüğümde hep ne çirkin diye düşünmüşümdür

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Led'in Mavi olması biraz adi havası vermiş.Etrafta mavi ampullü Tofaş vb araba gördüğümde hep ne çirkin diye düşünmüşümdür

daha şeffaf daha temiz bir görüntü için beyaz diyorum :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya doğru söylüyorsunuz da ben bu arabanın kendisine hasta oldum zaten. ledi neresine takarlarsa taksınlar çok beğenirim. ah o sisler. tepede çıkna sunroff. asil duruş. bi lpg sorunu var oda olmasa çok mükemmel olcaktı. yoksa süremiyoruz benzine para yetişmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lepege de kullananlarda genel olarak pek bir sorun yok (yanlış kit takılanlar hariç) çoğu bilinçsiz usta yanlış parça (kit) seçimi ve araçta oluşan yıpranma, bence lpg li m3 den korkmayın sadece satın almadan önce kontrol ettirin yeterli

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerçi bide ledsiz halini görmekte fayda var o zman bende evet olmamış diyebilirdim ama şu durumda gayet güzel çekilmiş bir resim. lpg konusunu etraflıca araştırıyorum. burda yazılanları okudum baya çelişkili şeyler var. brc sitesinin onlıne destek hattı var orayla görüşcem. gerçekten hayallerim yıkıldı. inşallah umduğum gibi cevaplar alırım. bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

donanım haberi okudum. mj da attım. sağlam montajla hiççç sorun yok diyolar. brc montajcısı adamlar.

Mazda3 lerde kesinlikle sorun yoktur, Her 10.000 km. de bir tunap koruyucu kullanmanız durumunda uzun yıllar rahat edersiniz. 

demiş brc montajcı arkadaş bunu yazan donanım haberde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...