Jump to content

Ankarada Mazda3 İçin XCarLink

tahiroglu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar hoşbulduk. Mazda aldığıma memnun olduğum kadar bu siteye üye olduğuma da memnun oldum. Yakın ilginize teşekkürler. Bu carlink cihazını güvenilir ve uygun fiyata bulacağımı umuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ahmet, bu konuyu bana email ile de sormuşsun.

Ben cihazı kendim satın aldım XCarLink'ten. Hala çalışıyor veya satıyorlar mı bilmiyorum ama aşağıdaki linkte bilgileri mevcut . Konuşup getirtebilirsin.

http://www.xcarlink.com.tr/index.php?option=com_contact&Itemid=3

Getirttikten sonra da tahmin ediyorum herhangi bir serviste taktırabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak teşekkür ederim. Xcarlink ile ilgili tüm yazıları okudum. Bursadaki firmayla da görüştüm. Bursadaki firmanın teknik sorumlusu mazda 3 için uyumlu olup olmayacağını bilmediğini, bir araştırıp arayacağını söyledi. 2 gündür aramadı ama. 260 tl fiyatı varmış. Montajının kolay olduğunu videolardan gördüm. Yurtdışından 100Tl'nin altında bir fiyata bulabileceğimi sanıyorum. Risk belki biraz ama deneyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak teşekkür ederim. Xcarlink ile ilgili tüm yazıları okudum. Bursadaki firmayla da görüştüm. Bursadaki firmanın teknik sorumlusu mazda 3 için uyumlu olup olmayacağını bilmediğini, bir araştırıp arayacağını söyledi. 2 gündür aramadı ama. 260 tl fiyatı varmış. Montajının kolay olduğunu videolardan gördüm. Yurtdışından 100Tl'nin altında bir fiyata bulabileceğimi sanıyorum. Risk belki biraz ama deneyeceğim.

Mazda için olanı ellerinde varsa o Mazda3 için uyumlu oluyor.

Yurtdışından getirtmek de bir seçenek tabii ki ama ben o zamanlar eBay den alışverişe aşina olmadığım için Bursa'dan almıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...