Jump to content

Ben de Doğan alcam Mazdamı satıyorum

Guest alikemalkivanc

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest alikemalkivanc

maksadım kışkırtmak deil ya aslında bi irony anlmaıyorum ben mazda gibi bir araç neden tutulmaz neden satılmaz 2 aydır ilanda nerdeyse kimse ilgilenmiyo bile ama bi doğan aynı gün satılıyor nası iş çözmedim bizim milletimz bi ilginç en binilecek arac belkide bu fiyata ama yanaşmıyor kimse yok parcası yok yakıtı doğan sevdamdan deil aslında hiçbişi almıcam dertliyim anlayacan satamıyorum 2 aydır onun için böyle bi başlık yoksa mazdayla ilgili deil

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest alikemalkivanc

evet abi istanbulda olsa sanırım satılır ama erzincan gibi bi yerde yaşayınca doğan ve brodvay gibi tekno harikası üstün araclar hariç pek başka araçlara itimat edilmio arac temz aslında gercekten nerdeyse hiç kazasız kapılarda bile oynama yok desem yeri bi kac eksiği var işte sağ motor kulağı gibi onuda arıyorum bi bulsam orjianal cıkma hemen takacam bi vurma var bide titreme onun dışında sorunsuz bi araba silkeleme olayı malum zaten hepsinde var bide far ayarı yaparken zekası geri bi usta sağ farı iyi yerleştirmemiş o yukartı bakıo biraz bide tam oturmamaış duruyo o kadar fiyat olarakta 12 500 yazdım ama 11 500 civarı falan verecem artık zaten hiç binmiom öretmenim ve okulun zilini duyabilioum oturduum yerden bide millete ayar oldum iice alıp gidenler bi kere biri minnet edipte gazını almadı sanırım bi işmeide yaramıo alırken baya özenmiştim ilk arabam dı benim cokda masraf ettim balatalar falan cahillik hep erzurum serviste deiştrdim ne bilim sonra parca bulmanının yolunu örendim ama baya pahalıya patladı neyse işallah satılır zaten ialnada yazdım satılmassda ilk arabam olarak kaldırırım müzeye orda kalır napayım iice sıkıldım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest alikemalkivanc

belkide binerim satılmasını bekleyesiye kadar :) ya bide bu motor kulağnı cıkma orjinal bulabilceim bi adres biliyossanz bi yazrmısınz istanbulda yenisi baya pahalı bu meretin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest alikemalkivanc

150 civarı dedi kazancı sekman ellerinde yokmuş gititirebilirm dedi tayvan malı varmış sanırım onuda araştırdım titreme yapıomuş oda aracta bi kulk 150 lira cok geldi bana bilmiorum normalmi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest alikemalkivanc

servisle irtibata gecmedim ama o daha fazla sölickerline eminim ya kaliteli bi ürün olsa orjinali aratmıcak onada varım ama onlara garanti vermiolar sanırım cıkma bulmak en mantklsısı varsa öyle bi adres onu sormuştum bilenlerden 150 lira bi parca için hemde mekanik bi parcada deil biraz fazla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O parçanın çıkması alınmaz, yenisini alın mümkünse.

evet katılıyorum.lakin konuyla alakası yok ama yan sanayi rotil yüzünden 8 takla atan bir arabaya şahit oldum adam 3 ay hastanede yattı.tem'de rotil kırılmış lastikler direksiyon komutundan çıktığı için takla attığını söylemişti.yürürle ilgili parçayı her zaman orjinal amaya dikkat edelim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bi int adresi varmı orjinal servis adresi bi fiyatları kontrol edecemde bakıyom google orjianl parca bulamadım

servisi arayıp şase numaranızı söyleyin onlar orjinal fiyatını size söyler internette bu tür orjinal yedeklerin fiyatlarını bulmanız çok zor hangi marka olursa olsun
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burası kişinin kendi malına ait sayfası olduğu için bu tür yorumları herkezin görebilceği yerden yapmanızı tavsiye etmiyorum bundan sonra biraz daha dikkat edelim lütfen, paylaşmak istediğiniz ve dışarıdan tepki alabilceğini düşündüğünüz şeyleri özelden mesaj atabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayır arkadaş doğan alcam diye sitemde bulunmuş o yüzden yazdım.  ve satılması için tavsiyede bulundum tepki çekeceğini sanmıyorum

Bütün bunlar sizin şahsi öneriniz ve karşı tarafın hoşuna gitmeye bilir, ayrıca site içerisinde alıcı olması durumda sizin söylediklerinizle çelişkiye düşebilir, satış ile ilgili bilgilerini özelden mesaj atarsanız olası alıcılar yazdıklarınızdan etkilenmez, düşünün ki siz aracınızı satılığa çıkarttınız ve ben size aynı şekilde yazdım: "yanlış anlamayın ama kmsi düşük araçlarla aynı fiyata satıyorsunuz masraflarını düşün öyle satın" bu kulağa pek hoş gelmiyor değil mi ?

Araç sahibi aracı üzerindeki ufak tefek sorunları kendi gidererek tekrar kullanmayıda düşünüyor ve Türkiye'de olduğumuzu var sayarsak zaten alıcı olan kişi ağzını pazarlıkla açıcaktır, kişisel yorumlar karşılıklı ufak ve ya büyük tartışmalara yol açmaması adına yasaktır, mesajınızı editleyebilir (düzeltebilir) yada silebilirsiniz, admin yada mod değilim ancak yetkili arkadaşlarda ön yargılı davranmaksızın gerekli düzenlemeyi yapabilir yada yapmayabilir, lütfen kişisel yorumlarda biraz daha ileriyi düşünerek yazalım :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest alikemalkivanc

yaw ne başlıkmış  :kafa: keşke yazmaz olaydım aslında doğna sanırım en nefret ettiim arac arac bile değil sürüngen doğan moğan almıcam bu arada sdece bi irony :) bu arabalar tutulmuor ama doğan ucuor bi sitem bu başlık evet aracın motor kulağı sorunu var ama onu yaptrımdan ya satmam yada fiyatan düşerim zaten arıyorum heryeri ama tatmin edici bi fiyat ve malzme bulamdım bu arada kimsye bi alınganlığım yok sanırım başlık biraz yanlış oldu mod editler isterse eğer sıkıntı varsa ama kastım kışkırtmak falan deil kesinlikle niye uraya yazayım öyle bişi olsa gider doğan sayfasına yazarım :2funny: allah düşürmesin orayada oda ayrı mesele ama artık stılmamasınıda dert etmiom beni isediğim yere götürüyor müzeye kaldırcam sanırım bu gdişile ama hadi hayırlısı bakalım  :2funny: işallah bizim insanımz belki gercekten araba binmemnin n demek olduğunu anlarda şu brodvay doğan gibi araclarda hurdalığın yolunu tutar o zaman kadar bizi ancak yine mazda binmiş birisi anlarvarsın dierlerde anlamsın

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...