Jump to content

Mazda3 hakkında fikir danışmak istiyorum

asdxx

Tavsiye Edilen Mesajlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-3-mazda-3-1-6-dynamic-full-full-bundan-temizi-yok-bakmadan-g-28435721/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-mazda-3-sifir-gibi-tertemizz-fuulll-mazda3-bayandan-garaj-arabasi-36627522/detay

bu iki aracı gözüme kestirdim. üstteki araç siyah olduğu için kaputu, bagajı kapı altı çizikten boyanmış. birde aırbag ışığı yanıyormuş ama araç tam istediğim kriterle uygun. lpg yok.  alttaki araç hakkında bilgim yok onu aramadım.netteki bütün ilanlara baktım. bunlar hoşuma gitti. km düşük. ama üstteki araç beni korkutuyor. siz ne düşünürsünüz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

siyah olan temizmiş ama fiyatına birşey diyemem bu confort dinamik olayını karıştırıyorum ben :) diğeride bana birazcıcık pahalı geldi ama işte fiyata net birşey diyemem donanım farkını bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Banada 2. araç daha mantıklı geldi, eğer orjinal km ise 25000 çok çok iyi bir rakam, detaylıca bir servise gösterin yazılanlar doğruysa kaçırmayın derim. Tahminimce 25000 TL'ye bırakacaktır sahibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

siyah mazda 3 dynamıc modeli için çok ucuz.bu da ister istemez insanı şüpheye sevk ediyor...

sonuçta 2.ci el araba alırken dikkatli olmak gerekiyor.geniş kapsamlı araştırma ve muayene yaptırdıktan sonra karar verilmelidir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

siyah araç gerçekten çok ucuz ama hiç iyi bir arabayı ucuza alma imkanımız yokmu. belki sahibi bir an evvel satmak istiyordur. birde lpgli olmasın istiyorum. adam şu güzelim araca atiker taktırmış 3 yıldır kullanıyor açıkcası ben o aracı alamam. birde trıptonık vites nasıldır. sorun olurmu. ne dersiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence siyahda yazılmayan konular var çünkü çok ucuz, gri olan 25 e alınabilirse iyi olur...

araba alırken adamın biriyle anlaştık yanına gittik araba güzel duruyor.. el sıkışcaz abi bir konu var sonra demedi deme.. ee neymiş ? arabanın pert kaydı var ama araba serviste yapıldı merak etme... ağız burun girmemek için zor tuttum e be kazma tlf da söylesende ayağına getirmesen....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Resimden bakıp fikir vermek pek adetim olmasada:

Siyah üçün arka kısmı boyalı görünüyor(4. resimde daha net). Gerçi belaltı demiş ama arka çamurluğa dikkat.

Vites kolu, direksiyon ve iç mekan görünümü 88bin gibi görünmüyor.

Griye hiçbirşey diyemem çünkü tek resim var. Ama km. doğru ise iyi bir pazarlıkla alınacak araçmış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest metin_4154

Şehir dışından epey araba almış biri olarak şunu söyleyebilirim siyahtan uzak dur bence boya var ama sebebi servise gönder ekspertiz raporu al macun varsa zaten yaklaşma benim fikrim tabii

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dostlarım öyle ha deyince gidilmiyorki taa giresun. adamla konuştum arka kapıda çizik vardı boyattım. ön kaputta ve çamurlukta bide ayak değecek yerlerde vardı boyattım dedi. aırbag ışığı yanıyor bide dedi. adamın acilen paraya ihityacı varsa bide kaçırılmıcak bi araba. 3. araç ta 2004 model o biraz sıkıntı. hayırlısı bakalım belk pat diye anakrada tam isteğim gibi çıkar karşıma.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

banada öyle geliyor. mesela istanbuldaki galericiler doğuya gelip alıp orda satıyorlar diye duydum. çünkü buralarda oto piyasası çok zayıf adam istesede satamaz yani. bende mardinde aracımı satılığa çıkardım satamadım ucuza vercektim en son ankaraya işim düştü aileme ziyarete gittim orda 2 günde sattım.

Edit : Konu sahibi üyemiz olmaması nedeniyle kilitlenmiştir.

kilit.gif

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...