Jump to content

Mazda3 Impressive Sedan vs 90. Yıl. Hangisi ?

eczem

Tavsiye Edilen Mesajlar

İmzamdaki cıvıc ı 2 hafta önce internetten sattım yerine uzun araştırmalar sonucunda (3 ay) mazda 3 almaya karar verdik. Seçenekler arasında Hyundai ix35 1.6 düz vites, peugeot 3008 1.6 dizel otomatik,Mazda 6 (asıl niyetimiz buydu fakat vergiden dolayı gitti) vardı. En sonunda Mazda 3 e karar verdik.Cıvıc 'in içinden daha dar ama olsun dedik.Sedan Impressive otomatle hb 90. Yıl arasında kaldık. 90. Yıl donanım olarak çok çok iyi fakat bagaj hacmi ki bize lazım ve hb in 2. eli düşündürüyor. Sedan arabayı Türkiyede satmak daha kolay ve daha az uğraştırır diye düşünüyorum. Evin 2. Mazdasını haftaya almayı düşünüyoruz siz olsaydınız hangisini alırdınız ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle mazda alırdım. hyundai konuşmaya bile gerek yok. cıvıc belki, mazda kesin :)

Hyundai donanım ve fiyat olarak iyiydi yoksa kalite iyi değildi :) iki haftada 17 yaşındaki mazda cıvc ı hiç aratmadı açıkçası

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hyundai arabaya hiç bakmayın.honda cıvıc bagaj kapasitesinin düşük olduğu için ben mazda3 de karar kılmıştım.karar size ait.Allah,hayırlısını nasip etsin...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

90. yıl Mazda 3 otomatik için kaç lira fiyat aldın ?

90. yıl için fiyat 45250 dendi aslında sedan için fiyat almaya gitmiştik laf arasında sordum 90. yılı daha asıl pazarlığı yapmadık karara göre :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

90.yıl değilde diğer modellere kaç lira diyorlar arkadaşım?

Ben kısa bir süre önce araştırdım.

Sedan touring otomatik en düşük 39,000 TL

Sedan imp. otomatik  impressive en düşük 42.000 TL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hyundai donanım ve fiyat olarak iyiydi yoksa kalite iyi değildi :) iki haftada 17 yaşındaki mazda cıvc ı hiç aratmadı açıkçası

doğrudur  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kısa bir süre önce araştırdım.

Sedan touring otomatik en düşük 39,000 TL

Sedan imp. otomatik  impressive en düşük 42.000 TL

sedan impressive otomatik için 42000 - 42500 arası fiyatlar aldım

karar verebilsek hemen alırızda işte kararsızlık çok kötü  :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda 3 Sedan İmpressive Otomatik alınmıştır  ;) yorum yapan herkese teşekkürler...

hayırlı olsun . kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

ne renk aldınız ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun . kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

ne renk aldınız ?

Çok teşekkür ederim sağolsun  :) :)

Alüminyum gri aldık içide gri-siyah

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayirli olsun, gule gule kullan insallah :nazar:;)

Teşekkür ederim çok sağolun :dua:

Hayırlı olsun, kazasız belasız yolculuklar. Mazda Türkiye eski kullanıcılarının değerini bilsin Vallahi.

Teşekkür ederim  :dua: dediklerinze aynen katılıyorum mesela fiat servise giden eski ve yeni dobloculara hediye veriyormuş mazda bunun gibi şeyleri rahat yapabilirdi kıskanmadım desem yalan olur :( bir de biz aynı anda hem eski kullanıcı hemde yeni kullanıcıyız  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...