Jump to content

Orijinal Mazda 3 Impressive jant ve lastik

razumuhin

Tavsiye Edilen Mesajlar

Orjınal mazda 3 impressive 2010 16 inç jantlarım üstündeki lastiklerle beraber satılıktır.

lastıklerde jantlarda sıfır gıbıdır toplam 3 km civarı kullanılmıstır (bayiden-jantların alındığı yere kadar)

lastıklerın ne marka olduğuna falan bakmadım standart bayiden hangi lastikle çıkıyorsa o şekilde. ebat bilgileri

ve markasını ilen arkadaşlar bilgilendirise sevinirim.

4 lastık + 4 jant  için 1200 lira istiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

evet fıyat yazmayı unutmusum yukardakı mesaja ekliycem. Foto çekmeme gerek varmı bilmiyorum

jantlarda lastıklerde 0 gibi. Ama depoma gidersem kesin çekicem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet fıyat yazmayı unutmusum yukardakı mesaja ekliycem. Foto çekmeme gerek varmı bilmiyorum

jantlarda lastıklerde 0 gibi. Ama depoma gidersem kesin çekicem.

sanırım bunlardan değil mi

6028-042-wheel-profile-480.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet bunlardan ilginize ve yardımınıza teşekkür ederim

Rica ederim, tekrar hayırlı müşteriler :) fiyatıda oldukça uygunmuş enkeiler için kaçırılmıcak fırsat :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

90. yıl modelleri,  impressive üzerine kurulu ise onlara normal impressive lerden farklı olarak bu jantlar takılmış olabilir. Ama normal impressivelerde benim araçtaki jant var...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anladım ancak 2010 model 90ncı yıl araç alanların tümü benim gösterdiğim resimdeki jantlardan aldılar, Okan Abi burda olaydı bilgilendirirdi

90. yıl serisinin jantları onlar çünkü . 90. yıl serisi jantları 16 değil 17 inch bu arada ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

90. yıl serisinin jantları onlar çünkü . 90. yıl serisi jantları 16 değil 17 inch bu arada ;)

Hakikatten ben onu atlamışım.. O zaman benim gösterdiğim jantların olma ihtimali yok yada ebat bilgisi yanlış verildi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet jantlar yunusakdenizin yolldığı jantlar en ıyısımı fotolarını cekmek..dun onaylarken pek dıkkat etmemısım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana 17 ymiş gibi geldi Yunus Abi...

Düzeltiyorum: 17 ymiş araç sahibide belirtmiş

Orjınal mazda 3 impressive 2010 16 inç jantlarım üstündeki lastiklerle beraber satılıktır.

İbrahim baştan aşağı macunluksun :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...