Jump to content

MP3 Araç Kiti Hakkında

Guest maho2582
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest maho2582

merhaba arkadaşlar,

2004 m6 cd-changer canıma tak etmeye başladı..... bir teselli ltf ..

henüz yarım sene bile olmadı cd-changer`i herter servisi söküp istanbula tamirata gönderdi ve 290 ytl  :Ptamirat ücretini ödedikten sonra bir alternatif

bulmam kacınılmaz oldu. changer hala sorunlu orginal cd kullanmama rağmen (servis tavsiyesi) ne güzel değilmi? :'(

bana nasıl bir çözüm öneriyorsunuz arkadaşlar?

aslında bir i-pod araç kiti iyi güzel ama bir yandanda eski jvc mp3 calarımı takmak istiyorum ama nasıl olur onu çözemedim??

yardım ve destekleriniz için şimdiden tşkler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

14

• SWeeT6six6

11

• mazdamx-5

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Mazda6'ya uyumluysa ipod audio kit tavsiye ederim. yalnız Ipod'la beraber biraz tuzlu olacaktır.

Son model Mazda'lara sonradan takılacak teypleri tasvip etmiyorum. Hem orjinalliği bozacaktır hem de görüntü kirliliği oluşturacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adana-Mersin yollarında bende de biraz problem çıkartmıştı ama şimdilik :nazar: bir sorun yok. Internetten hiç araştırdınmı bu tür bir kit ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Adana-Mersin yollarında bende de biraz problem çıkartmıştı ama şimdilik :nazar: bir sorun yok. Internetten hiç araştırdınmı bu tür bir kit ?

abi burda var; http://cgi.ebay.com/ebaymotors/02-07-Mazda6-iPod-link-Mazda-6-Mazdaspeed6-audio-Atenza_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ43948QQitemZ200081544816QQrdZ1QQsspagenameZWD1V

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest maho2582

bu konuyu internet`den araştırdım araç kiti yani mp3 adaptöründe hangisi uyumlu olur olmaz diye kararsız kalmıştım ama sizin sayenizde onuda buldum ama birde bir yan sanayi panel var (neredeydi bir bakmam gerek yine) panel din teyp sığacak seklinde ama bunuda nerden okudum veya duydum malesef hatırlamıyorum eğer orginal teyp iptal edilirse diğer göstergelerde hatalar oluşuyormuş mesela yakıt tüketim göstergesi vb. ne kadar doğru bilemeyeceğim

ama ben herhalde bu adaptörü alıp o şekilde rahata kavuşa bilirim ancak galiba sanursam

linkler için mercie

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mahmut,

Burada cd-changer'in elektronik devresi üzerinde yapılacak bir kısa devreden bahsediyor. Bunu yaptırmadan önce iyi araştırmak lazım . Acaba Amerikadaki modelle buradaki arasında fark olurmu merak ettim.

Eğer olursa hakikaten iyi olur. Hatta belki sırf bunun için bir iPod bile alabilirim. Ben de 1-2 problem yaşadım, şu anda düzgün çalışıyor ama onca CD yükünden kurtulmak güzel olur hakikaten. Istanbul da olsaydın birlikte araştırırdık..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

eee abi ne ıpod dusunuon tak cd lerini bak keyfine hiç karıştırma tesisatı bence. :)

nimet azgını olmus o macera arıo :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eee MAzda 3 lerde de yokmu ondan ? Onlardaki tekli mi ?

Mazda3'lerde 6'lı konsolde, 6'lı bagajda, 6'lı motorda turbonun yanında, 6'da arka yolcular düşünülerek, arka orta altta :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...