Jump to content

2010 mazda 3 için sis farı çerçevesi

toronaga77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

13

• S.Halilduru

6

• Olgu

5

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

1. resim lansman aracı ondan dolayı farklılık olabilir. O resimdeki amblemi de Serkan sormuştu, o da bulunamıyor bildiğim kadarı ile. Zaten çerçeve dışında kalan kısımda aynı değil.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bugün sitede dolanırken üstteki sisfarına sahip Mazda3 resimleri gördüm ama hepsi Amerika plakalıydı. Amerikaya özel bir durum olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

üstteki araç amerika versiyon tampon,

ülkemizde alttaki tamponlardan geliyor, sadece 90. yıl tamponu üstteki şekilde. Mazda aksesuar listesinde sis farı mevcut getirtebilirsiniz sanırım ama sadece sis farı değil çevresindeki siyah bölgeninde değişmesi gerekir. bence ya komple geliyordur veya bizdeki tamponlara uymuyordur. servise sormak lazım.

:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bu konuda servis müdürü ile bayağı bir baktık ne yapılabilir diye ..bana neredeyse ön tamponun değişmesi  gerektiğini söylemişti .. alternatif tekliflerde yapmadı değil .. hatırladığım söyle yapılır böyle yapılır ..bide boyarız felan dedi sanki çerçeve varmış gibi duru demişti diye hatırlıyorum .. bende  neyse kalsın şimdilik dedim  :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest ibrahim

1200 TLye xenon takan servis mudurune hala guvenebiliyor musun ? :)

Ayrıca boyamak yerine gri kaplama yapılabilirse etrafına şık durabilir.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence de sis farları üzerine gri bir ek yapıştırlırsa bu iş olur gibi geliyor bana da....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1200 TLye xenon takan servis mudurune hala guvenebiliyor musun ? :)

yok ya servis muduru ile hic gorusmedik xenon konusunda ..belki onla gorussek daha uygun olurdu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...