Jump to content

Kol Dayama (2010+)

camlica
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar,

aralik 2010'da Mazda 3 aldim. forumdan takip ettigim kadariyla, kol dayama ileri geri hareket ediyormuş. Fakat benimkisi etmiyor, sabit. benim kol dayamada mi bir problem var yoksa yeni mazda 3lerde artik hareket etmiyor mu?

cevaplarinizi bekliyroum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

90. yıl versiyonunda hareketli gibi birşey ben de gördüm ama yanılıyor olabilirim.

Tek emin olduğum kol dayamanın yeni kasa Mazda6 larda hareketli olduğu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben o özelliği kullanmadığım için hiç dikkat etmedim, zaten ileride olsa sökerdim sanırım o aparatı :D batıyo bana kol dayamalar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muhtemelen çünkü ahım şahım birşey değil.

Aslında alttan vidaları biraz gevşetirsen hareketli olur :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ayrıca şunuda belirteyim.Hareketli kol dayamada sadece iki hareket var.1.standart kapalı hali,2.si ise altında bir mandal var ona basınca 8-10 cm gibi öne kayma özelliği var.yani focus'lardaki gibi istediğin yerde sabitleyemiyosun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

Ayrıca şunuda belirteyim.Hareketli kol dayamada sadece iki hareket var.1.standart kapalı hali,2.si ise altında bir mandal var ona basınca 8-10 cm gibi öne kayma özelliği var.yani focus'lardaki gibi istediğin yerde sabitleyemiyosun.

90.yılda kaydırma özelliği var evet. ama aklıma birşey takıldı. normalde arkada duruyor. en öne aldığımda sanki sabitleyebiliyordum. ama şimdi sabitleyemiyorum. yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?  :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okko beye seslenmek istiyorum buradan, acaba mumkunmudur bu operasyon, mumkunse nasil mumkundur kaca mumkundur!?

geçde olsa cevaplayayım.... hem de konuyu hortlatayım... :D

mümkündür. 90.yılın kol dayaması getirtilip takılabilir...

fiyat bilgisi isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 yıl sonra ...

2012 model mazda 3 sedan için hareketli kol dayama getirtmiş olan var mı acaba.Okan (okko)Bey, hareketli kol dayama için sadece üstteki kapak kısmı mı değişiyor (sadece kapak mı geliyor -eğer oysa iyi tabi)), yoksa focuslardaki gibi vites körüğünün flan olduğu yerler komple mi?Fiyat bilgisini özelden mesaj atabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda revolution'da getirtip kendisi takan birisi vardi, sadece ust kapak degisiyor, deri kaplama ve suan bizimkiler gibi plastik olan modeli var, deri kapli olan daha ucuzdu ama fiyatini hatirlamiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...