Jump to content

Bagaj çantası...

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Az önce bagaj lambasını ledlerle değiştirdikten sonraki fotoları çekerken geçen gün metrodan aldığım bagaj çantasınında fotoğrafını çekmiş bulundum. benim çok hoşuma gitti bagajdaki bütün dağınıklığı toparlıyor ve amerikan fermuarı sayesinde de zemine ve duvarlara yapışarak hareket halindeyken sağa sola hareket edip gürültü olmasını engelliyor. bagajını dağınık görüp içten içe "toplamam lazım ama bi ara toplarım neyse" diyen arkadaşlar için birebir :D

fotoraf1471.jpg

[img width=560 height=420]http://img267.imageshack.us/img267/7070/fotoraf1472.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

7

• Gökhan

6

• Xman

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Benim de bagajımda sadece ilkyardım ve trafik seti var. Sağ ve sol köşelerde ufak bir boşluk var oraya sıkıştırdım.

Bir de hasır gibi birşey koydum 2 metrelik, güzel bir yer bulursak çıkar hava alırız diye. Yangın söndürücü yolcu koltuğunun altında duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bütün dağınıklığın o kadarcıksa güle güle kullan...:) Bende onların daha büyüğünden iki tane vardı, sağ tarafa sabitlenmiş, solda da Burak'ın linkini verdiği, yine de nasıl oluyorduysa bir şeyler ortalıkta kalıyordu....:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben zaten senden feyz almıştım abi :D

Bu da bagajın bir önceki versiyonu. stepneyi ince ile değiştirdim, sağdaki boşlukta da kocaman bir İsmail Car var artık :D

[smg id=3126]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hazır bagaj konusu açılmışken benimde bir sorum olacak, arkadaşlar bu yangın tüpünü bagajda nasıl sabitlerim, arabayı sürerken tüp arkada sağa sola dans ediyor :D ayrıca tüpü sürücü koltuğunun altına koy vs. gibi önerilere kapalı olduğumu belirtmekte fayda görüyorum :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hazır bagaj konusu açılmışken benimde bir sorum olacak, arkadaşlar bu yangın tüpünü bagajda nasıl sabitlerim, arabayı sürerken tüp arkada sağa sola dans ediyor :D ayrıca tüpü sürücü koltuğunun altına koy vs. gibi önerilere kapalı olduğumu belirtmekte fayda görüyorum :D :D

Tüpü yolcu koltuğunun altına koyun :D:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak'ın linkini verdiği ve bende de mevcut çantanın en üstüne hiç sabitlemeden koyarsanız duruyor şişe gibi, kıprayacak yeri yok....:D

Bu arada, 1 litre olmaz arkadaşlar, en az 2 litrelik ve göstergeli tüplerden alın bi zahmet...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...