Jump to content

Mazda 3 için tavsiyeler ( Yeni kullanıcı ) Mazda 3 Vs. Golf 1.4 122 bg

erdemgungor
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• clomen

13

• Xman

13

• erdemgungor

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

90.yıl bitmiş diyosunuz.zaten bu yıl gelse bu araba 90.yıl olmaktan çıkar bana kalırsa.91.yıl modeli olur.Biz erken davrandık aldık 90.yıl'larımızı,zevkle biniyoruz.Bu duruma sevinmelimiyiz,yoksa üzülmelimiyiz bilemiyorum artık.Sevindiğim tarafı bir elin parmakları kadar az olması,yollarda çok nadir görülmesi.Üzüldüğüm tarafı ise siz değerli arkadaşların bu kampanyadan yararlanamamış olması.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

91. yıl modelleri daha donanımlı olacakmış :geyik::D

Açılmayan sürücü kapı kolları satndart olacakmış hatta 91. yılda :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

90.yıl bitmiş diyosunuz.zaten bu yıl gelse bu araba 90.yıl olmaktan çıkar bana kalırsa.91.yıl modeli olur.Biz erken davrandık aldık 90.yıl'larımızı,zevkle biniyoruz.Bu duruma sevinmelimiyiz,yoksa üzülmelimiyiz bilemiyorum artık.Sevindiğim tarafı bir elin parmakları kadar az olması,yollarda çok nadir görülmesi.Üzüldüğüm tarafı ise siz değerli arkadaşların bu kampanyadan yararlanamamış olması.

ben aşu anda 3 tane buldum ama . nerede bulduğumu söylemeyeceğim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkisinin nerde olduğunu biliyorum :D

Valla iş anlaşmasını imzaladık mzaliycaz :) yap bi güzellik özelden hemen mesaj at nerede :) belki istediğim beyaz ya da siyah rengini bulabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sevgili arkadaşlar ben bu arabaya 10 yıl biner  :D sonrada muhteşem 100 yıl    ı  alırım :D :D :D

100.yılda neler olur acaba . heralde elektrikli olur bu araç

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben kısmetse 100. yılda bir üst segmente geçeceğim, artık mazda6'mı olur yoksa 6'nın yerine başka bir modelmi çıkar bilemem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aboooooooo  hem mazda hem elektrikli  :tey:

yıkılır ortalık

türkiyedede yok satar artık kırmızı ışıkta yanımızda 3er 4er tane olur şimdiki megane ford gibi

yok yok bence hala benzinli ve hala çok yaksın :D :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben aşu anda 3 tane buldum ama . nerede bulduğumu söylemeyeceğim.

Bizim arabalar karaborsaya düştü desenize.Elinde 90.yıl olan bayi kaç paraya satar kim bilir artık.

Yada açık artırma usulüne gitmesinler.:):)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Selamlar,

bnde fiyat arastirmasina girdim diyebilirm,sadece merser bayiisine gittim.Test surusunude yaptim.

Gayet ovguleri hakeden bir araba mazda 3.

Opak renk fil disi beyaz mazda 3 imp oto icin 43.350 tl fiyat aldim.

Sizce uygunmudur yoksa daha da fiyat dusebilcek bayii bulabilrmiyim?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

net bir bilgim yok bu yuzden israrci olamicm yanliz benimle ilgilenen hanim 2 beyaz renk oldugnu ,kristal beyazin icinde ufak ufak sari tanecikler oldugunu belirtti.diger beyaz renk te iste bildigimiz beyaz renk demisti ,fil disi dedi diye hatirliorum ama yanlis hatirliyorda olabilirm

p.s:simdi hatirladim kutup beyazi olucak ,fil disinide iyi uydurmusm :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bayilerdeki fiyatlar birçok kritere göre yukarı aşağı oynayabilir. En mantıklısı, bayileri birbirine kırdırmadan ( o bana bu fiyatı verdi , sen daha aşağısına verirsen senden alırım şeklinde bir konuşma yarar yerine zarar verir ) size yakın olanları arayıp fiyat almak . Uygun fiyat aldığınız bir yer ile de fiyatı düşürmek yerine bazı eklentiler talep ederek arzu ettiğiniz faydayı sağlayabileceğinizi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Suan yeni geldim ewe,Honda civic bakmaya gittim.Test surusunude yaptim.

Arkadasimn buyulendi acikcasi Civicten ,guzelde araba lafim yok ancak nedendir bilmiyorum aklim hala mazda 3 te kaldi.

Yanlis konu altinda yaziyoruim farkindayim yanliz civic mi mazda mi denildiginde mazda cwbini wermek yanlis mi olur? :)

P.s:honda civic premium oto. icin 44.500 fiyat aldim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aldığınız fiyat güzel ama bence bir de Mazda ile test sürüşü yapın. Ayrıca Mazda'dan, o aldığınız fiyatın daha altına, Civic Elegance'tan bile donanımlı bir araç alabilirsiniz.

Tabi ki tercih sizindir ama ben de aracımı alırken Corolla, Civic, Cruze ve Mazda 3 arasında kalmıştım. Fakat her geçen gün  ne kadar doğru bir tercih yaptığımı görebiliyorum..

mazda ile de test surusu yaptim,ancak farkli gunde yapmamam gerektigini bugun farkettim.Dis gorunusu cezbetti ztn mazda 3 un.Civic icinse  hiz gostergesi ( on konsol deseme daha dogru olur) hosuma gitti. yanliz 2012 yilinda yeni kasasinin cikiyor olmasi tekrardan mazda 3 e yonelmemi sagliyor.

Bakalim bu hafta sonu karar asamasina gelicm.

Umarim pisman olacak bir karar vermem.

Iyi aksamlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim arkadaşımda da civic var gerçekten güzel bir araç ama arkadaşlarında dediği gibi fiyat donanım olarak mazda çok daha uygun, ayrıca ışıklarda yan yana durduğunda iki yanımda da civic görüp mazda görmemek beni daha bi hoşnut ediyor, sizin için bi artı olurmu bilmem; ama benim için en büyük artısı bu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...