Jump to content

Renault Latitude

Xman
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

RenaultUn yeni D seğmenti otomobili Latitude yavaş yavaş yollarda görünmeye başlıyor. Ülkemizde 5 farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak olan modelin 2 litre 380 nm tork ve 175 beygirlik otomatik vitesli seçeneği ön plana çıkıyor, şu an için benzinli seçenek mevcut değil, diğer seçenekler arasında 1,5 litre 110 bg 6 ileri manuel vites sunuluyor. 2.0 litre otomatik dizel seçeneğinde şehir içi 100 km'de 8,4 litre, şehir dışında 5,5 litre ve ortalamada 6,5 litre yakıt tüketimi sağlanıyor. 0-100 km hızlanması ise dizel otomatik bir araca göre oldukça iyi, araç 9.9 saniyede 100 km hıza ulaşabiliyor. Güvenlik ve konfordan ayrıntılı olarak bahsetmeye gerek yok, renault elindeki tüm opsiyonları bu araçta standart olarak sunuyor. ( dahili navigasyon, anahtarsız sürüş, bluetoothlu müzik sistemi vs. standart)

55-90 bin lira aralığında satılacak olan aracın satış performansını merakla bekliyorum doğrusu :)

post-5481-14169528387_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anca uzaktan bakarız Burak :D en üst versiyonu 90000 kayme, şaka bir yana dizel araç benim tarzım değil bugüne kadar hiçbir dizel araca alıcı gözüyle bakmadım, ama araç piyasasından uzak kalmamak adına her türlü aracı incelerim, bu arada yazının tamamı bana ait, copy/paste yoktur....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Bir tanıdıkda Laguna 3 var Dizel. Çok memnun, eski bir Japoncu ve Nissan Motoru varmış diye aldı. Hem yakıt hem performans mutlu ediyormuş.

Laguna 2 rezaletdi bu arada :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nasıl okunuyor bu ?

Latitude

latitüüt, latidude, latit, tittirit  :)

Levent Kırca'nın associated press parodisi aklıma geldi birden :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir tanıdıkda Laguna 3 var Dizel. Çok memnun, eski bir Japoncu ve Nissan Motoru varmış diye aldı. Hem yakıt hem performans mutlu ediyormuş.

Laguna 2 rezaletdi bu arada :D

aynen abi laguna 2 hastalıklı bi araçtı sanırım.zamanında 96-97 model olmak üzere babam arka arkaya 2 tane almıştı en güzel kasasıda odur.volvo motorluydu birde sanırım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

94 milyar latitude'e vericem.imkansız birşey.neden mi? s-80 adında bir canavar varken latitude :S aynı fiyata yok kalsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İçi fena değilmiş ama:

İçi güzel mi ? :D Yunus senin Mazda3'ünün konsolu bile bundan daha güzel , bu Renault gerçekten konsol yapmayı bilmiyor yahu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

94000 rakamını verecek olsam tercihim jeep'ten yana olur :) sıfır bulamasamda temiz bir jeep alır binerim. Bana göre otomobil için 94000 lira oldukça fazla para..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

94000 rakamını verecek olsam tercihim jeep'ten yana olur :) sıfır bulamasamda temiz bir jeep alır binerim. Bana göre otomobil için 94000 lira oldukça fazla para..

mantıklı bir seçim olabilir ama s-80 gerçekten mükemmel bir araç.94 bine ben olsam suv almam.110+ için belki suv düşünülebilir ama 94 bine suv alınmaz bence :) yani en azından sıfır araç olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

Abi çok güzel değil elbette, hele ki benim araçla kıyaslarsak, çok kötü. Ama diğer Renault'larla (Bkz. Fluence, Clio, eski Megane) kıyaslayınca fena değil.

Bu arada "bile" lafına üzüldüm Abi..

sanırım biri c segmenti biri e segmenti olduğunu kastetmek amacıyla söylenmiş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sanırım biri c segmenti biri e segmenti olduğunu kastetmek amacıyla söylenmiş.

Bu Mazda6 kullanıcıları da ayrı bir anlayışa sahipler :D

Aynen bunu demek istedim. Segment farklı ya ondan.

Yalnız dikkat edersen Fluence, Megane ile direksiyon aynı konsolda birazcık farklı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

Renault bu, Türkiye de satar, kaç para olursa olsun :)

yok Renault'un diğer modelleri rakiplerine göre ucuz olduğundan satıyordu.e segmentinde rakibi cok fazla sansı yok bence :) 508'in fiyatları ne olacak acaba? bilgisi olan varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kesinlikle Savaş Abi'ye katılıyorum. Şu an fluence'in de epey rakibi var ama peynir ekmek gibi gidiyor. Bu memlekette Vel Satis gibi iğrenç bir araba bile 2003'te 170 Milyar'a satılıyordu. Bu 94'e çok rahat satılır.

hadi bee, o araba o kadar mıydı ???

bilseydik alırdık bizde :):D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

Kesinlikle Savaş Abi'ye katılıyorum. Şu an fluence'in de epey rakibi var ama peynir ekmek gibi gidiyor. Bu memlekette Vel Satis gibi iğrenç bir araba bile 2003'te 170 Milyar'a satılıyordu. Bu 94'e çok rahat satılır.

ileriki günlerde göreceğiz.ama ben satacağından emin değilim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...