Jump to content

Mazda 6 Park Sensörü

Erdem4545
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

sahibinden,gittigidiyor gibi sitelerde bayağı çeşit var her keseye göre sadece ses çıkaranlar 50 tl bigi gayet ucuz,geri vites kamerası olanlar bile var. Bu tip bişey aracınızda yoksa geri vites kamerası bağlanarak baya tatlı durur bence

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-mazda-6-orjinal-navigasyon-dvd-ucretsiz-montaj-36333441/detay?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ön + arka taktıracaksanız, önü devreden çıkarmak için orjinal butonunu servisten alın. gerçekten çok profesyonel ve kullanışlı oluyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest élégancé

Ben önü tavsiye etmem.Samsun servisine sordum.Çok gereksiz yere öter.Ön almanız mantıksız,biz müşterilerimize tavsiye etmiyoruz dediler.Hatta iptal edenler bile oluyor dedi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben önü tavsiye etmem.Samsun servisine sordum.Çok gereksiz yere öter.Ön almanız mantıksız,biz müşterilerimize tavsiye etmiyoruz dediler.Hatta iptal edenler bile oluyor dedi.

doğru bağlanırsa gereksiz yere ötmez. ön hızlanınca devreden çıkacak şekilde devreden sinyal alınmalı. tabi araç çalıştıkça o da çalışırsa gereksiz yere öter, kafa şişirir. orjinalindeki gibi devre yapılmalı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

ne alırsan al eğer aynalarını kullana biliyosan (eşiniz felan içinde geçerli) ekran koymayın hem zamanla çıkıyor hemde insann aklını karıştırıyor ben eski araç da aynadan farklı göstergeden farklı görüp  el firenini çekip inip ''ne var la ora da'' diye çok bakmışlığım var da..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...