Jump to content

Acil - S.O.S Mazda-3 Aranıyor

Guest mefuhan

Tavsiye Edilen Mesajlar

Elime biryerden nakit geliyor bu fırsatı değerlendirmem lazım yoksa para yön değiştirip pederin cebe inecek.

2010 - 2011  Mazda-3 M/T  Beyaz Sedan İmpressive

Bilenler duyanlar insanlık namına bilgi versin :) Bu bir tatbikat değil gerçektir...Şubat 15 e kadar almam lazım... İzmir ve Çevresi tercihimdir. ( bütçe: Max. 35.000 )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Mesut abi bu konuyla ilgili yarın sana yardımcı olurum.Takip ettiğim birkaç araba var.Ayarlarız takma kafana

Metincim babamla papaz olmak istemiyorum parayı mala bağlamak istiyor bende araba alcam demiş bulundum.ondan acelem yoksa şimdi alamazsam yaza kalacak ... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Kadir o 39 isteyeni 35 fit eder. :D

2.3 'ü Nakavt edemedi ki Abi, 2Mazda 6'ya niyetlenip Accent aldı. Mesut Abi'ninde başına bu tip bir talihsizlik açmasın Kadir :D :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla Kadir de Mazdacıyım diyor ama hep "çorba"sına bakıyor. Benim kılioma laf eden Kadir aksende biniyor. Allahtan reva mı bu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest edarguner

Valla Kadir de Mazdacıyım diyor ama hep "çorba"sına bakıyor. Benim kılioma laf eden Kadir aksende biniyor. Allahtan reva mı bu?

Hemde aksend :D Mazda'yı teknoloji olarak 3-4 sene geriden takip eden bir araba. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...